R E K L A M A

Jak wygląda Samsung Galaxy A51?

Opublikowane:
Samsung Galaxy A51
Samsung Galaxy A51
fot. Onleaks i Pricebaba

Niedawno mogliśmy obejrzeć zdjęcia korpusu nadchodzącego Samsunga Galaxy A51. Dziś są już gotowe rendery, przedstawiające prawdopodobny wygląd telefonu.

Grafiki pochodzą od popularnego leakstera OnLeaks, który we współpracy z serwisem Pricebaba przygotował wizualizację nowego smartfonu w oparciu o przeciek wspomniany wcześniej oraz kilka innych informacji, jakie pozyskał. Oczywiście, rendery są nieoficjalne, ale przedstawiony na nich wygląd nie powinien się już znacząco zmienić.

Samsung Galaxy A51, czyli następca popularnego modelu Galaxy A50, ma otrzymać wyświetlacz z otworkiem na przedni aparat, a także lekko zaokrąglone boki oraz brzegi tylnego panelu obudowy. Obiektywy tylnego aparatu będą ustawione w kształt litery L i zamontowano w prostokątnej oprawce, wraz z diodą LED.

Głowna matryca ma mieć 48 megapikseli, a do kompletu pojawią się jeszcze dwie 12-megapikselowe - z obiektywem szerokokątnym i 2x tele. Ich pracę uzupełni 5-megapikselowa matryca do rozmywania tła, zaś przedni aparat ma mieć 32 megapiksele. Sercem smartfonu zostanie Exynos 9611 wspierany przez pamięć 6+128 GB, zaś o zasilanie zadba akumulator o pojemności 4000 mAh.

Na podstawie informacji Pricebaba

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!