R E K L A M A

Urodzinowy zestaw Samsunga

Opublikowane:

Samsung przygotował urodzinowy zestaw gadżetów - Samsung Galaxy Anniversary Premium Package - z okazji 10. urodzin serii Samsung Galaxy. Znalazł się w nim smartfon oraz szereg akcesoriów.

Pakiet Samsung Galaxy Anniversary Premium Package to nie tylko uczczenie 10 rocznicy serii galaxy, ale też możliwość zaprezentowania akcesoriów w ekosystemie Galaxy. Po pierwsze znajduje się w nim Galaxy Note 10+, po drugie smartwatch Galaxy Watch Active2 wraz z dodatkowymi paskami, a po trzecie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds. Wszystkie te urządzenia łącza się nie tylko pomiędzy sobą, ale i z innymi sprzętami z log Samsunga. Mogą na przykład wchodzić w interakcje z telewizorem Samsung Smart TV za pomocą funkcji SmartScreen albo łączyć się z komputerem działającym na Windowsie 10 poprzez aplikację Link to Windows.

Pakiet będzie dostępny na wybranych rynkach w najbliższych dniach. Na przykład do internetowego sklepu Samsunga trafi 3 grudnia. Niestety nie poznaliśmy ceny urodzinowego zestawu, ale na pewno nie będzie on na każdą kieszeń.

Źródło: Digit.in

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!