R E K L A M A

Vivo S5 w benchmarku, TENAA i na kolejnych renderach

Opublikowane:
Vivo S5
Vivo S5
fot. TENAA

Nadchodzący model Vivo S5 mogliśmy już oglądać na pierwszych renderach, a dziś mamy kolejne, w towarzystwie benchmarku wskazującego podstawowe elementy specyfikacji nowego modelu.

Nowe obrazki zdradzają, że Vivo S5 pojawi się w przynajmniej dwóch wersjach kolorystycznych, perłowo białej i granatowej. Znów możemy oglądać nietypową oprawkę aparatu fotograficznego, zauważymy ponadto, że smartfon ma przedni aparat fotograficzny umieszczony w niewielkim otworku w narożniku ekranu.

Z kolei benchmark Geekbench podpowiada, że Vivo S5 otrzyma procesor Snapdragon 712 i - przynajmniej w jednej z wersji - 8 GB pamięci operacyjnej. Wcześniejsze informacje z urzędu TENAA wskazywały natomiast, że telefon będzie mieć 6,44-calowy ekran o rozdzielczości 1080x2400 pikseli, 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 4010 mAh, a przedni aparat otrzyma matrycę 32 Mpx. Co ciekawe, według TENAA smartfon powstanie w dwóch wersjach (V1932A i V1932T), różniących się głównym aparatem fotograficznym. Możliwe zatem, że do wersji bazowej dołączy wariant "Pro"... W modelu "A" aparat ma matryce 48, 8, 2 i 2x5 Mpx, zaś w wersji "T" matryc jest mniej - 48, 8 i 5 Mpx.

Na podstawie informacji Geekbench, Vivo, TENAA: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!