R E K L A M A

Sharp Aquos V wreszcie w sklepach - ale tajwańskich...

Opublikowane:
Sharp Aquos V
Sharp Aquos V
fot. Sharp

Sharpa Aquos V poznaliśmy podczas tegorocznych targów IFA, ale potem słuch o nim zaginął. Wbrew zapowiedziom, nie widać go w europejskich sklepach - ale za to pojawił się na Tajwanie.

Smartfon jest oferowany na Tajwanie za 6990 tamtejszych dolarów, czyli ok. 890 złotych, co mniej więcej odpowiada kwocie, jaką podawano w momencie premiery (230 euro) pomniejszonej o nasz VAT. Czy to korzystna oferta? Cóż, dla nas niekoniecznie, ale może Tajwańczycy docenią tego średniaka z nieco leciwym, ale flagowym procesorem Qualcomma?


Sharp Aquos V prosto z IFA 2019
wideo: mGSM.pl przez YouTube

To właśnie procesor sprawił, że zwróciłem uwagę na ten model. Mam wrażenie, że układ Qualcomma niekoniecznie "pasuje" do reszty. Sharp Aquos V ma 5,9-calowy ekran Full HD+, 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci wewnętrznej, a także dwa 13-megapikselowe aparaty fotograficzne z tyłu oraz przedni aparat 8 Mpx. Niby średniak, ale jego sercem jest... Snapdragon 835, czyli układ, który jeszcze niedawno napędzał wiele flagowców. Jeśli do tego dodamy dość zwyczajną, niezbyt wyszukaną obudowę, otrzymujemy bardzo niebanalny miks. Pytanie, czy strawny...

Na podstawie informacji Sharp

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!