R E K L A M A

Samsung z kolejnym Foldem i niesamowitym zoomem w Galaxy S11

Opublikowane:
Tak może wyglądać Samsung Galaxy S11
Tak może wyglądać Samsung Galaxy S11
fot. LetsGoDigital

Wygląda na to, że początek 2020 roku w wykonaniu Samsunga będzie dość huczny. Z jednej strony mamy zapowiedź nowego modelu z elastycznym ekranem, z drugiej - wiele zapowiadającą nazwę.

Podczas dwudniowej konferencji poświęconej sztucznej inteligencji, szef mobilnego działu Samsunga, DJ Koh, zapowiedział, że firma "zamierza znacząco zwiększyć sprzedaż składanych smartfonów w przyszłym roku". "Jesteśmy pewni, że konsumenci zobaczą więcej składanych telefonów" - dodał. Nie chciał jednak określić konkretnego terminu premiery drugiego Folda - zaznaczył, że zrobi to, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Druga z informacji dotyczy Samsunga Galaxy S11, a konkretniej, jego aparatu fotograficznego. O tym, że będzie mocno zmodyfikowany względem aktualnej generacj, już wiemy. Dziś jednak - za sprawą wniosku patentowego złożonego przez Samsunga - dowiedzieliśmy się, że wyróżnikiem aparatu ma być silny teleobiektyw. Samsung zastrzegł nazwę Space Zoom, a do tego, nowy model ukrywa się pod kryptonimem Hubble, co dość dobitnie wskazuje, że zoom może być imponujący. Pytanie, czy zastosowana będzie optyka z peryskopem, jak w Oppo, czy może będzie to nowe zastosowanie 108-megapikselowej matrycy, którą Samsung ma od niedawna w portfolio.

Na podstawie informacji LetsGoDigital i TheInvestor

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Gordey
Czyli szajsu jeszcze więcej. Dużo propagandy i nic więcej. Złom pasujący sie.
Masz Folda? Co Ci się zepsuło? (jf)
.173.32.97 | 08 Nov 2019, 13:11