R E K L A M A

Blackview A80 Pro już niemal oficjalnie

Opublikowane:
Blackview A80 Pro
Blackview A80 Pro
fot. Blackview

Zgodnie z zapowiedziami, firma BlackView zaprezentowała budżetowy smartfon z poczwórnym aparatem fotograficznym, A80 Pro.

Telefon jest już w przedsprzedaży za 160 dolarów (620 zł), ale czy warto się nim interesować? Blackview A80 Pro otrzymał 6,49-calowy ekran HD+ o proporcjach 19:9 (choć w sklepie figuruje on jako Full HD+), z kropelkowym wcięciem na przedni aparat 8 megapikseli. We wnętrzu obudowy znalazł się procesor MediaTek Helio P25 wraz z pamięcią operacyjną 4 GB i nośnikiem flash 64 GB. Pamięć można rozbudować w hybrydowym slocie, na zmianę z wykorzystaniem DualSIM.

Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 4680 mAh, natomiast o tylnym aparacie, który ma być głównym motorem sprzedaży tego modelu, napisano niewiele. Wiadomo tylko, że główna matryca ma 13 megapikseli, zatem nie zdziwiłbym się, gdyby pozostałe miały co najwyżej 5 Mpx albo jeszcze mniej. W przeciwnym razie producent raczej ochoczo by się nimi chwalił... Pochwaliłsię za to, że w interfejsie jest język polski, a wśród obsługiwanych pasm LTE znalazło się B20. W każdym razie - urządzenie znajdziecie jużw dużym, chińskim sklepie, ale proponuję zastanowić się przed zakupem co najmniej dwa razy...

Na podstawie informacji Blackview

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!