R E K L A M A

Chiński operator już zapowiada kolejnego Galaxy Folda!

Opublikowane:
fot. Weibo

Wygląda na to, że Motoroli RAZR 2019 już na starcie przybędzie groźny konkurent. Są wskazówki, że swą klapkę z elastycznym ekranem wkrótce zaprezentuje też Samsung...

O planach Samsunga związanych z clamshellem wyposażonym w elastyczny ekran dowiedzieliśmy się parę dni temu, a teraz mamy już konkretne informacje o tym modelu. Informacje - dodajmy - dośc wiarygodne, bowiem pochodzące od chińskiego operatora komórkowego China Telecom.

Informacja o nowym, składanym Samsungu pojawiła się na profilu chińskiej sieci w serwisie Weibo. Wynika z niej, że "nowy Fold" będzie należeć do serii Samsung W - ekskluzywnych, dość drogich clamshelli oferowanych w Chinach. Telefony te mają zwykle dość mocne, praktycznie flagowe specyfikacje - i tak powinno być też w przypadku modelu wyposażonego w elastyczny wyświetlacz. Niestety, może to również oznaczać, że nowy składak Samsunga nie trafi do dystrybucji w innych krajach... Nie mamy jednak co do tego pewności, podobnie, jak nie znamy jeszcze specyfikacji urządzenia.

Wiemy za to, że zadebiutuje w listopadzie, co w swym poście zapowiada China Telecom. Ach, zapomniałem o najważniejszym: "nowy Fold" nazywa się Samsung W20 5G - wiemy zatem, że będzie obsługiwać najnowszą generację sieci. Teraz pozostaje poczekać na kolejną klapkę - może od Xiaomi?

Na podstawie Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!