R E K L A M A

LG G8X ThinQ z ekranem LG Dual Screen wkrótce w Polsce

Opublikowane:
LG G8X ThinQ
LG G8X ThinQ
fot. LG

Ruszyła światowa sprzedaż LG G8X ThinQ z LG Dual Screen, czyli odłączanym ekranem OLED. Smartfon zadebiutuje w Polsce w już niebawem.

LG G8X ThinQ będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych od 1 listopada, a następnie w ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się na kluczowych rynkach na całym świecie, takich jak Brazylia, Japonia, Niemcy, Meksyk, Hiszpania, Turcja i Polska. Ceny na razie nie określono.

LG G8X ThinQ z LG Dual Screen oferują dwa ekrany OLED. Wysyłanie wiadomości do przyjaciela podczas oglądania filmu, porównywanie ofert podczas zakupów online, czy też pisanie maili przeglądając jednocześnie prezentację - wszystko to można wygodnie wykonać z pomocą drugiego ekranu. Odłączenie LG Dual Screen od LG G8X ThinQ jest proste i trwa zaledwie sekundę. Dzięki zawiasowi, który otwiera się w zakresie 360 stopni, można dostosować smartfon do swoich potrzeb. Otwarcie pod kątem 120 stopni sprawdzi się w przypadku gier mobilnych. Do prac biurowych i korzystania z LG G8X ThinQ jak z mini laptopa najlepsze jest pochylenie drugiego wyświetlacza o 140 stopni. Całkowicie płasko rozłożone dwa ekrany, np. do przeglądania stron internetowych to 180 stopni, a wygięcie drugiego ekranu o 270 stopni sprawdzi się na przykład podczas równoczesnego wyświetlania kuchennego przepisu i bajki dla dziecka. Oczywiście drugi ekran można odgiąć o 360 stopni i korzystać z urządzenia jak z klasycznego smartfona. Dla zwiększenia wygody użytkowania, LG Dual Screen został wyposażony w mały wyświetlacz z przodu obudowy, umożliwiający sprawdzenie powiadomień, stopnia naładowania baterii czy aktualnej godziny.

Miłośnicy gier mobilnych otrzymują nową funkcję LG Game Pad. Dzięki przeniesieniu sterowania całkowicie poza główny ekran, możliwe jest poświęcenie całego 6,4-calowego ekranu na rozgrywkę. Przyciski sterowania nie zasłaniają wyświetlacza z polem gry. Dzięki możliwości stworzenia spersonalizowanego pada możliwe jest dostosowanie sterowania w każdej grze mobilnej.

LG G8X ThinQ wyposażony jest w 6,4-calowy wyświetlacz OLED FullVision, przedni aparat o rozdzielczości 32 mpix oraz dwa główne aparaty i dwa głośniki stereo o mocy 1, 2W oraz 32-bitowy przetwornik HiFi Quad DAC. Po raz pierwszy w smartfonie LG zastosowano czytnik linii papilarnych ukryty w ekranie. Całość zasila bateria o pojemności 4000 mAh, która z powodzeniem wystarczy na cały dzień korzystania ze smartfona.

LG G8X ThinQ trafił do przedsprzedaży 25. października. Decydując się na jego zakup do 11 listopada, klient będzie mógł otrzymać słuchawki Denon AH-GC30 o wartości 1 499 zł. Smartfon można zamówić w przedsprzedaży wyłącznie w sklepie internetowym sieci Plus na stronie plus.pl. Jest dostępny wraz z ofertą Plus Abonament w sprzedaży ratalnej na 24 lub 36 miesięcy. W ofercie dla nowych klientów Plus Abonament 30 jego cena wynosi: 1998,98 zł opłaty początkowej i 24 raty po 83 zł, lub opłata początkowa 1999 zł i 36 rat miesięcznych po 56 zł. Dla nowych klientów taryf Plus Abonament 40 i 50 opłata początkowa to 198,99 zł i 24 raty po 158 zł, lub opłata początkowa 199 zł i 36 razy po 106 zł. W ofercie dla klientów przedłużających umowę LG G8X ThinQ jest dostępny wraz z ofertą Plus Abonament 40 i 50 a wysokość rat to 166,64 zł prze 24 miesiące lub 111,09 zł przez 36.

Na podstawie informacji LG

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!