R E K L A M A

HTC Exodus 1s - na kryptowaluty dla oszczędnych

Opublikowane:
HTC Exodus 1s
HTC Exodus 1s
fot. HTC

Po modelu HTC Exodus 1, HTC wprowadza swój drugi blockchainowy smartfon, przeznaczony dla nieco oszczędniejszych nabywców. W odróżnieniu od starszego brata, HTC Exodus 1s ma raczej średniopółkowe wnętrze.

To, co najważniejsze - pozostało. Telefon ma zaawansowane systemy bezpieczeństwa, portfel na kryptowaluty i możliwość odsyskania danych za pośrednictwem zaufanych kontaktów. Exodus 1s ma 5,7-calowy wyświetlacz HD+ oraz procesor Snapdragon 435 , wspomagany przez 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci wewnętrznej. Telefon ma także dwa 13-megapikselowe aparaty (z przodu i z tyłu) oraz akumulator o pojemności 3000 mAh.

Co ciekawe, debiutujący w końcówce 2019 roku smartfon otrzymał system... Android 8.1 Oreo. Trzeba jednak brać pod uwagę to, że niekoniecznie musi wynikać to z oszczędności - podejrzewam raczej, że to kwestia "spięcia" z kryptowalutami. Szczególnie, że - zdaniem HTC - jest to pierwszy na świecie telefon, wykonujący i weryfikujący kryptowalutowe transakcje na poziomie sprzętowym, w urządzeniu, nie chmurze. Na razie HTC nie podaje jeszcze ceny i terminu dostępności nowego modelu.

Na podstawie HTC

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!