R E K L A M A

OnePlus 8 Pro na pierwszych renderach

Opublikowane:

Niedawno OnePlus zaprezentował model Oneplus 7T i OnePlus 7T Pro w Europie - nowości jednak nigdy za wiele, więc otrzymujemy już informacje o kolejnym modelu, OnePlus 8 Pro. Wiemy, jak może on wyglądać.

Kilka dni temu widzieliśmy szereg renderów modelu OnePlus 8, teraz ujawniona została kolejna seria grafik, tym razem dotyczących modelu OnePlus 8 Pro.

OnePlus 8 Pro ma podobną konstrukcję jak OnePlus 8. Uwzględnia też wyświetlacz z otworem w ekranie oraz poczwórny aparat na tylnym panelu. Smartfon może mieć 6,65-calowy ekran (nieco większy niż w OnePlus 8) o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Przyszły flagowiec może być napędzany przez Snapdragona 865.


Ma grafikach widać, że trzy aparaty smartfonu ustawione są pionowo, obok nich znalazł się aparat 3D ToF i lampa błyskowa LED. Pod modułem aparatów znalazło się logo producenta. Na lewej krawędzi znalazły się klawisze głośności, na prawej zaś przycisk zasilania i suwak powiadomień (Alert Slider). Na dolnej krawędzi znalazł się port USB-C i głośnik, a na górze otwór na mikrofon - uniwersalnego gniazda słuchawkowego brak. Smartfon ma wymiary 165,3 x 74,4 x 8,8 mm.


Źródło: 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!