R E K L A M A

Nowe rendery smartfonów z serii Moto G8

Opublikowane:

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącej serii Moto G8. O Motoroli Moto G8 Plus wiemy praktycznie wszystko, poznaliśmy fragment specyfikacji G8 Play, a teraz możemy wymienione urządzenia pooglądać na najświeższych renderach.

Na początek model Motorola Moto G8 Plus, który pojawił się na renderach w czerwonej wersji kolorystycznej:


Na przodzie obudowy modelu G8 Plus znajdzie się 6,3-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2280x1080 pikseli, zaopatrzony w kropelkowy notch, w którym skryje się 25-megapikselowy aparat fotograficzny. Tylny aparat będzie natomiast mocno rozbudowany. Otrzyma główną matrycę 48 megapikseli, a do tego 16-megapikselowy moduł szerokokątny Action-Cam o polu widzenia 117 stopni. Kolejna matryca będzie mieć 5 megapikseli i posłuży do rozmywania tła. Sercem Moto G8 Plus zostanie procesor Snapdragon 665, który będzie wspomagany przez 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięć na dane będzie oferowana w wariantach 64 i 128 GB, nie zabraknie też gniazda na kartę microSD i minijacka.

A tak prezentuje się Motorola Moto G8 lub Moto G8 Play - o tych modelach niewiele jeszcze wiemy, muszą więc wystarczyć zdjęcia. Budowa wydaje się analogiczna jak w modelu G8 Plus, zauważalny jest inny kształt notcha i inna konfiguracja aparatów.

Źródło: Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!