R E K L A M A

Co zaoferuje Samsung Galaxy A91?

Opublikowane:
Aktualny model, Samsung Galaxy A90 5G
Aktualny model, Samsung Galaxy A90 5G
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

W nadchodzących miesiącach Samsung powinien zacząć odświeżanie rodziny smartfonów Galaxy A. Zacznie zapewne "od góry", bowiem pojawiły się właśnie nieoficjalne informacje na temat modelu Galaxy A91.

Telefon, który ma zająć topowe miejsce w serii, powinien mieć flagową specyfikację. I tak zapewne będzie, bowiem najnowsze informacje wskazują, że smartfon otrzyma Snapdragona 855, modem 5G i akumulator o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 45 W. Do tego, w A91 powinna znaleźć się pamięć operacyjna 8 GB, a także pamięć wewnętrzna mieszcząca przynajmniej 128 GB. Aparaty fotograficzne również powinny być z górnej półki. Przedni ma mieć 32 megapiksele, a tylny - główną matrycę 48 Mpx z obiektywem f/1.6, 12-megapikselowy moduł szerokokątny i 8-megowy przetwornik do zbliżeń albo rozmywania tła.

Samsung Galaxy A91 dostanie ponadto 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+, z kropelkowym wcięciem. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy telefon ten trafi do sprzedaży - można podejrzewać, że stanie się to wiosną przyszłego roku.

Na podstawie informacji Sammobile

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!