R E K L A M A

Huawei z aparatem pod ekranem już wkrótce?

Opublikowane:
fot. @jeanbsu

Małą niespodzianka ze strony Huawei. Pewien analityk opublikował tweeta, w którym zdradza, że za kilka dni Huawei zaprezentuje ciekawy smartfon.

Jeb Su, który opublikował tą informację, jest wiceszefem Advanced Technologies, analitykiem w Atherton Research i konsultantem w Krzemowej Dolinie. Brzmi poważnie - i patrząc na inne tweety tego jegomościa, chyba takie faktycznie jest. W każdym razie - źródło budzi spore zaufanie.

A o czym donosi? O nowym modelu Huawei, który ma się pojawić 17 października. Grafika, którą załączył, ukazuje telefon z bezramkowym wyświetlaczem, pozbawionym jakichkolwiek wcięć czy otworków. Z miejsca nasuwa się wniosek, że aparat fotograficzny zostanie schowany pod taflą wyświetlacza - co zdaje się sugerować "rozbłysk" na obrazku - choć równie dobrze, może on zasłaniać mały otworek w wyświetlaczu. W każdym razie - Huawei szykuje niespodziankę.

Wydaje mi się jednak, że zaprezentuje raczej prototyp, niż gotowe do sprzedaży urządzenie... Szczególnie, że wciąż nie rozwiązano problemu z Google. W tej sytuacji taki pokaz możliwości jest jak najbardziej uzasadniony - szczególnie, że nad ukrytymi aparatami pracują też Xiaomi i Oppo. A może jednak będzie to "zwyczajny" peryskop...?

Na podstawie informacji @jeanbsu

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!