R E K L A M A

Co Galaxy Fold ma w środku?

Opublikowane:
fot. JerryRigEverything przez YouTube

Po wykonaniu tradycyjnej "demolki", Zack z kanału JerryRigEverything postanowił rozebrać swój egzemplarz Samsunga Galaxy Fold i pokazać światu, co telefon ma w środku. Fajny materiał, w sam raz na początek weekendu...

Myślę, że nie ma sensu streszczać całego filmu, ale wspomnę, że konstrukcja Galaxy Folda - a raczej jej demontaż - w kilku aspektach nie odbiega procedurą od typowych telefonów. Zewnętrzne panele są klejone, a różnice zauważymy dopiero po ich zdjęciu. Niektóre elementy są zdublowane - są aż cztery osobne płytki i dwa akumulatory - jeden ma pojemność 2100 mAh, a drugi 2135 mAh. Jeden jest mniejszy, bowiem znalazł się po stronie rozbudowanego aparatu fotograficznego - chodzi o zapewnienie idealnego wyważenia konstrukcji.


Demontaż Samsunga Galaxy Fold
wideo: JerryRigEverything przez YouTube

Warto popatrzeć na demontaż elastycznego ekranu - widać, jak cienki jest ten wyświetlacz - i jak delikatny. Warto też popatrzeć na zdemontowany mechanizm zawiasu - wygląda na dosyć skomplikowany, ale to nie powinno dziwić, jego praca naprawdę jest precyzyjna, o czym mogłem niedawno przekonać się na własne oczy:


Samsung Galaxy Fold - pierwsze wrażenia
wideo: mGSM.pl przez YouTube

na podstawie informacji JerryRigEverything

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!