R E K L A M A

Honor V30 i V30 Pro na horyzoncie

Opublikowane:
Honor V30
Honor V30
fot. @AndroidSaint

Na horyzoncie pojawił się kolejny flagowiec ze stajni Huawei. Tym razem mowa o modelach spod submarki - Honor V30 i V30 Pro. Nieoficjalna specyfikacja wskazuje, że będą to pełnokrwiste flagowce.

Oba modele mają mieć OLED-owe ekrany z otworkiem na przedni aparat oraz oprawkę tylnego aparatu przywodzącą na myśl serię Mate. Sercem V30 Pro zostanie procesor Kirin 990 z modemem 5G, wersja bazowa będzie obsługiwać tylko LTE. Podobnie, model Pro ma mieć akumulator o pojemności 4200 mAh z ładowaniem przewodowym 40 W i bezprzewodowym 15 W, podczas, gdy do bazowego V30 trafi bateria 4000 mAh z zasilaniem 22,5 W - bez ładowania indukcyjnego. Różne mają być także aparaty fotograficzne. Ten do selfie w V30 będzie pojedynczy, w V30 Pro - podwójny, z kolei tylny w bazowym modelu będzie potrójny, w Pro - poczwórny. Co ciekawe, główna matryca ma mieć 60 (a nie 64) Mpx, ale na razie nie są znane jej bliższe parametry.

Na razie nie jest znany termin premiery wspomnianych smartfonów, ale mają ponoć zadebiutować w najbliższym miesiącu. Prawdopodobnie będą dostępne tylko w Chinach, ze względu na ograniczenia dostępu do usług Google.

Na podstawie informacji @RODENT950 i @AndroidSaint

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!