R E K L A M A

Alcatel GO Flip - klapka z KaiOS

Opublikowane:
Alcatel GO Flip vel SmartFlip
Alcatel GO Flip vel SmartFlip
fot. Alcatel

Amerykański oddział Alcatela zapowiada nowy featurephone z klapkową obudową, wyposażony w system KaiOS. Model ten, zależnie od operatora, który go zaoferuje, będzie nosić nazwę SmartFlip albo GO Flip.

Alcatel GO Flip vel SmartFlip to dość proste urządzenie, z otwieraną obudową i klasyczną klawiaturą numeryczną. Telefon pracuje w oparciu o system KaiOS, ma ró?nież usługi Google, w tym nawet asystenta. Obsługę systemu umożliwia klawisz nawigacyjny, a interfejs prezentowany jest na 2,8-calowym wyświetlaczu wewnętrznym 240x320 pikseli. Na zewnątrz klapki znalazł się jeszcze jeden, dodatkowy 1,44-calowy wyświetlacz 128x128 px, pokazujący m.in. zegar i powiadomienia. Telefon obsługuje LTE i ma 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować o 32 GB kartą microSD.

Sercem urządzenia jest czterordzeniowy Snapdragon 210, wspomagany przez 512 MB RAM-u, a wyposażenie uzupełniają: 2-megapikselowy aparat fotograficzny i minijack. AKumulator o pojemności 1350 mAh ma zapewniać do 7 godzin rozmowy. Telefon trafi do amerykańskich sieci Metro i T-Mobile jako GO Flip, zaś do AT&T i Cricket Wireless jako SmartFlip.

Na podstawie informacji PRnewswire

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!