R E K L A M A

Blackview BV9800 - twardziel z aparatem 48 Mpx i termowizją

Opublikowane:
Blackview BV9800
Blackview BV9800
fot. Blackview

Firma Blackview zapowiada kolejny outdoorowy smartfon - tym razem jest to BV9800, wyposażony w 48-megapikselowy aparat Sony IMX586 i kamerę termowizyjną FLIR.

Ten aparat wystarczy, by nowy Blackview wyróżnił się w gronie wytrzymałych i wodoszczelnych smartfonów, które zazwyczaj mają aparaty do 16 megapikseli. By było ciekawiej, aparat zostanie wyposażony w tryb nocny, a do tego - towarzyszyć mu będzie również dodatkowy moduł termowizyjny FLIR. Kolejnym atutem tego smartfonu ma być akumulator o pojemności aż 6580 mAh - miejmy nadzieję, że z szybkim ładowaniem - choć producent na razie o nim nie wspomina. Informuje natomiast o możliwości ładowania bezprzewodowego i module NFC.

Blackview BV9800 ma obsługiwać "światowy zakres" sieci LTE, otrzyma również nawigację GPS/Glonass/Beidou, której obecność producent podkreśla tak, jakby była czymś wyjątkowym. Do kompletu będzie jednak jeszcze wysokościomierz, Dual SIM, czytnik linii papilarnych i układ rozpoznawania twarzy, wykorzystujący 16-megapikselowy aparat do selfie, umieszczony w "kropelce" wyciętej w wyświetlaczu Full HD+. Sercem telefonu ma być układ Helio P70, wspomagany przez 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci na dane. Wszystko zamknięte w obudowie z certyfikatami IP69 i MIL-STD-810G. Smartfon, który ma czuwać 35 dni na jednym ładowaniu, będzie można zamówić już wkrótce. Niestety, nie wiadomo jeszcze, w jakiej cenie.

Na podstawie informacji Blackview

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Sparowpl
Witam, w informacji dotyczącej tego telefonu jest błąd (może nie tyle błąd co zbyt mało informacji). Do sprzedaży mają trafić dwie wersje telefonu Blackview BV9800, a mianowicie wersja zwykła (Blackview BV9800) wyposażona w aparat główny Sony 48 Mpix, aparat szerokokątny 16 Mpix i "oczko" do rozmywania tła oraz wersja PRO (Blackview BV9800 Pro), która zamiast modułu z obiektywem szerokokątnym będzie wyposażona w kamerę termowizyjną FLIR Lepton. Reszta specyfikacji pozostaje identyczna. [...]
.14.31.28 | 29 Sep 2019, 18:09