R E K L A M A

Samsung Galaxy A20s - specyfikacja niemal oficjalnie

Opublikowane:
fot. Slashleaks

Specyfikację Samsunga Galaxy A20s poznaliśmy już dzięki chińskiemu urzędowi TENAA, ale pojawił się kolejny przeciek, potwierdzający podane wcześniej dane.

Przeciek jest ciekawy, ma bowiem postać slajdu z prezentacji, która wygląda na oficjalny materiał producencki. Na pokazanej grafice wyszczególniono informacje, które idealnie zgadzają się z podanymi przez TENAA. A zatem - telefon ma 6,5-calowy ekran TFT o rozdzielczości HD+ oraz procesor Snapdragon 450, któremu towarzyszy pamięć operacyjna 4 GB i flash 64 GB - z możliwością użycia karty microSD. Smartfon ma akumulator o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem 15 W oraz 8-megapikselowy aparat do selfie z obiektywem f/2.0 i układem rozpoznawania twarzy.

Tylny aparat jest natomiast potrójny, z główną matrycą 13 Mpx i obiektywem o przysłonie f/1.8. Oprócz tego, jest też 8-megapikselowy aparat z obiektywem szerokokątnym i 5-megowa matryca do rozmywania tła. Wyposażenie uzupełnia klasyczny czytnik linii papilarnych, a obudowa - jak widać - będzie występować w efektownie połyskującej, niebieskiej wersji. Dla fanów klasyki pojawi się też zapewne wariant w czerni.

Na podstawie informacji Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!