R E K L A M A

Samsung Galaxy M10s w Android Enterprise

Opublikowane:
fot. Android Enterprise

Przygotowywany na rynek indyjski Samsung Galaxy M10s pojawił się już u nas z nieoficjalną specyfikacją, ale dziś wrócimy do niego na chwilę - bowiem potwierdzo niektóre dane.

Potwierdzenie znalazło się na stronie Android Enterprise, można zatem uznać źródło informacji za dość wiarygodne. Według opublikowanej tam specyfikacji, Samsung Galaxy M10s ma ekran o przekątnej 6,4 cala, 3 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci na dane. Wskazano ponadto, że jest wyposażony w czytnik linii papilarnych, ale za to nie ma NFC.

Informacje te zgadzają się z ujawnionymi wcześniej. Można zatem uznać, że i tamte dane mogły mieć sporo wspólnego z prawdą. Poprzednio podawano, że ekran jest wykonany w technologii Super AMOLED i ma rozdzielczość HD+, zaś pojemność akumulatora M10s wynosi 4000 mAh. Dowiedzieliśmy się ponadto, że smartfon otrzyma aparat fotograficzny z główną matrycą 13 megapikseli i obiektywem f/1.9 i dodatkową, 5 Mpx z szerokokątnym obiektywem f/2.2, jak również 8-megapikselowy aparat do selfie z przysłoną f/2.0. W nieoficjalnej specyfikacji wymieniono również Dual SIM, minijacka, Dolby Atmos czy slot karty microSD, a także Bluetooth 5.0 i jednozakresowe Wi-Fi. Telefon ma być oferowany w dwóch kolorach i kosztować równowartość 440 - 555 zł.

Na podstawie Android Enterprise

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!