R E K L A M A

Vivo NEX 3 5G - kolejne informacje i rekord

Opublikowane:
fot. Weibo

O tym, że nowy NEX od Vivo będzie urządzeniem niezwykle ciekawym, wiemy od dawna. Dziś, przed samą premierą, poznajemy fragment specyfikacji oraz imponujący współczynnik wielkości ekranu wobec obudowy.

Parametr "Screen - to - Body Ratio" wskazuje, jak dużą część przedniego panelu telefonu zajmuje wyświetlacz. Oczywiście - im więcej, tym lepiej. W przypadku nowego NEX-a nikt chyba nie będzie narzekać, bowiem współczynnik StB sięga w nim rekordowej wartości 99,6%. Oznacza to, że praktycznie cały front zajmuje ekran - i rzeczywiście tak jest, wystarczy spojrzeć na nieoficjalne zdjęcia. Telefon rzeczywiście będzie wyglądać niesamowicie. A i jego wnętrze będzie świetne - o ile sprawdzi się dzisiejsza, nieoficjalna specyfikacja.

Według najnowszych danych, NEX 3 w wersji 5G, ma mieć procesor Snapdragon 855+, 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 3.0. Do tego możemy spodziewać się 64-megapikselowego aparatu fotograficznego, NFC, dwuzakresowego Wi-Fi oraz odświeżania ekranu na poziomie 90 Hz. Wszystkie te "bajery" zasili akumulator o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 44 W. Czy dane się sprawdzą - nie można mieć jeszcze pewności, ale chyba nikt nie będzie narzekać, gdy producent je potwierdzi. Przekonamy się o tym dosłownie za kilkanaście godzin, po premierze tego modelu.

Na podstawie informacji Weibo: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 0,0% 
 50,0% 
Mati
"Wed?ług najnowszych danych"
Dzięki, poprawione. (jf)
.173.7.205 | 16 Sep 2019, 10:09
M-X
I to ja rozumiem :) ekran bez żadnych dziur i symetryczne ale za to wąskie ramki, aparat na środku tak jak to było kiedyś,naprawdę ładny telefon :)
.146.99.72 | 16 Sep 2019, 09:09