R E K L A M A

Redmi 8A, Oppo A5 (2020) i nowy Realme pozują do zdjęć

Opublikowane:
Oppo A5 (2020)
Oppo A5 (2020)
fot. TENAA

W bazie informacyjnej chińskiego urzędu certyfikacyjnego TENAA pojawiły się wieści o kilku nowych smartfonach. Nadchodzą nowe modele Oppo, Realme i Redmi.

Niestety, wszystkie trzy wymienione telefony są na razie prezentowane na wstępnej stronie katalogu, "fotograficznej" - TENAA nie podaje na razie specyfikacji któregokolwiek z urządzeń. Możemy sobie za to popatrzeć.

Na pierwszy ogień idzie Oppo A5 (2020) ukrywający się pod oznaczeniem PCHM10. Smartfon ma ekran z kropelkowym notchem oraz poczwórny aparat forograficzny, zapewne podobny, jak w Oppo A9 (2020). Pod aparatem widać natomiast klasyczny czytnik linii papilarnych, co pozwala przypuszczać, że tym razem zostanie zastosowany zwykły wyświetlacz TFT.

Poczwórny aparat znajdziemy również w nowym Realme, który nosi na razie oznaczenie RMX1991. Również i ten model ma kropelkowe wcięcie w ekranie.

Takie samo ma zresztą Redmi 8A, który również debiutuje na zdjęciach z TENAA. Obudowa sprawia wrażenie wykonanej z tworzywa i pokrytej matową fakturą - z błyszczącym paskiem biegnącym przez środek, podobnie, jak w Oppo Reno. Redmi 8A będzie jednak raczej budżetową konstrukcją, o czym świadczy choćby pojedynczy aparat fotograficzny z tyłu.

Podejrzewam, że najpóźniej w ciągu kilku dni chiński urząd opublikuje specyfikacje przedstawianych dziś modeli, a wówczas powrócę do was z informacjami na temat nowości, które mogliśmy dziś obejrzeć.

Na podstawie informacji TENAA: 1, 2, 3

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!