R E K L A M A

Motorola One Macro - rodzina się rozrasta

Opublikowane:
Motorola One Macro w Geekbench
Motorola One Macro w Geekbench
fot. Geekbench

Motorola nie odpoczywa. Po premierze modeli Moto E6 Plus i One Zoom na targach IFA, zbliża się kolejna nowość: Motorola One Macro.

Nazwa telefonu dość dobitnie zdradza jego największy atut - będzie to telefon dedykowany do robienia zdjęć makro. Na razie nie wiemy jeszcze, jaki konkretnie aparat fotograficzny zostanie zastosowany w tym modelu, ale kilka źródeł podaje już część informacji na temat tego urządzenia.

Tajlandzki urząd certyfikacyjny NBTC ujawnia nazwę i oznaczenie modelu - XT2016-1 - nie pozostawiając wątpliwości w sprawie istnienia tego telefonu. Z kolei w benchmarku Geekbench mamy ślad testu Motoroli One Macro, dzięki czemu wiemy, że smnartfon dysponuje procesorem Helio P60 i pamięcią operacyjną 2 GB. Wygląda zatem na to, że będzie to raczej niezbyt drogi model, choć oczywiście mogą (a nawet powinny!) pojawić się inne wersje pamięci.

Możliwe, że to model, który dotąd uznawany był za Motorolę One Play, w związku z czym może mieć ekran o rozdzielczości HD+, akumulator 4000 mAh i opcjonalne NFC - jak wskazywały poprzednie przecieki. Byłbym jednak ostrożny w uznawaniu tych danych za pewne.

Na koniec mamy zdjęcie przedstawiające front urządzenia. Widać, że One Macro otrzyma ekran z kropelkowym notchem, ale wydłużony, z proporcjami 21:9. Kolor przycisków widocznych na boku podpowiada jeszcze, że urządzenie może być oferowane w fioletowej wersji kolorystycznej. Niestety, na razie trudno wywróżyć termin premiery - ale skoro urządzenie trafia do certyfikacji, nie powinien być on zbyt odległy.

Na podstawie informacji XDA, Geekbench i @Sudhanshu1414

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Iga
jak na budżetowca super telefon
.179.155.162 | 12 Sep 2019, 11:09