R E K L A M A

Vivo IQOO Pro 5G już w drodze

Opublikowane:
fot. Vivo

Wygląda na to, że Vivo szykuje nowy smartfon pod marką iQOO. Tym razem jest to flagowy model obsługujący sieci 5G - iQOO Pro 5G. Znamy już jego nieoficjalną specyfikację.

Według pochodzących z nieoficjalnego źródla danych, Vivo iQOO Pro 5G będzie mieć wyświetlacz Full HD+ (2340x1080 px) oraz procesor Snapdragon 855 z modemem X50. Układ będzie wspomagany przez 12 GB pamięci operacyjunej i 256 GB pamięci na dane - ale z nieoficjalnej tabelki nie wynika, czy będzie to jedyny wariant tego smartfonu. Przedni aparat fotograficzny będzie 12-megapikselowy, zaś tylny ma być potrójny, z matrycami 48, 13 i 2 Mpx. Zasilanie zapewni akumulator o pojemności 4500 mAh, ładowany przez port USB-C, a w wyposażeniu iQOO Pro 5G znajdzie się także minijack. W domniemanej specyfikacji telefonu uwzględniono jeszcze wymiary i wagę - 158,77x75,73x9,325 mm i 217 g. Nie podano natomiast żadnej wskazówki dotyczącej terminu premiery tego modelu.

Informacji tej próżno szukać również w innych źródłach - ale za to producent potwierdził istnienie modelu i wskazał, że procesor - to konkretnie Snapdragon 855+. Z kolei chiński urząd TENAA potwierdza dane z nieoficjalnego źródła, wskazując przy okazji dodatkowe wersje pamięci. Będzie zatem 8 lub 12 GB RAM-u oraz 128, 256 i 512 GB pamięci wewnętrznej. Zabraknie za to gniazda karty microSD. Niestety, wciąż nie ma zdjęć telefonu - ale warto kliknąć link źródłowy do TENAA za kilka dni - zapewne się pojawią.

Na podstawie informacji Webo 1, 2 i TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!