smartfonem Pocket Pro, poszerzył ofertę o klasyczny telefon "z guziczkami" - Maestro+ - dla użytkowników przywiązanych do tradycyjnych rozwiązań." /> myPhone Maestro+, czyli drugie wcielenie klasyka :: mGSM.pl
R E K L A M A

myPhone Maestro+, czyli drugie wcielenie klasyka

Opublikowane:
myPhone Maestro+
myPhone Maestro+
fot. myPhone

myPhone, poza nowym smartfonem Pocket Pro, poszerzył ofertę o klasyczny telefon "z guziczkami" - Maestro+ - dla użytkowników przywiązanych do tradycyjnych rozwiązań.

myPhone Maestro+ to nowa generacja popularnego klasyka wzbogacona o moduł 3G umożliwiający dostęp do przeglądarki WWW, Facebooka, skrzynki e-mail oraz wysyłanie MMS-ów. Klasyczny telefon z 2,8-calowym ekranem oferującym dobre odzwierciedlenie barw i czytelność, nie przypomina tradycyjnej komórki z dawnych lat. Ma smukłą obudową o grubości 9 mm z metalową ramką i elegancką stylistyką. Dzięki temu Maestro+ jest atrakcyjny wizualnie i solidny, a jednocześnie poręczny i kompaktowy. Z tego względu spełni on oczekiwania zarówno starszych osób potrzebujących prostego telefonu z dużymi klawiszami, jak i tych którzy szukają eleganckiej komórki długo trzymającej na baterii.

myPhone Maestro+ został wyposażony w aparat fotograficzny 2 Mpx z lampą błyskową LED. Do tego ma akumulator o pojemności 1200 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania. Poza tym telefon oferuje inne przydatne funkcje, takie jak: latarka, DualSim (2x nanoSIM) oraz Bluetooth umożliwiający podłączenie zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego w aucie, albo sparowanie telefonu z innymi urządzeniami i przesyłanie plików. myPhone Maestro+ dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej ze specjalnym oczkiem na smycz, w cenie 179 zł.

Na podstawie informacji myPhone

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!