R E K L A M A

Alcatel 3 (2019) dostępny w Polsce

Opublikowane:
Alcatel 3 (2019)
Alcatel 3 (2019)
fot. Alcatel

TCL Communication wprowadza do sprzedaży w Polsce smartfon Alcatel 3 (2019). Smartfon wyróżnia się w swym segmencie cenowym dobrym wyświetlaczem i stylizacją.

Jak pisze producent, Alcatel 3 (2019) wyposażony został w "jeden z najlepszych wyświetlaczy dostępnych w tym segmencie cenowym". Ekran Super Full View HD+ o przekątnej 5,9 cala oraz formacie 19,5:9 doceni - według producenta - każdy, kto często używa smartfona do przeglądania multimediów. Sercem Alcatela 3 (2019) jest procesor Snapdragon 439, a producent zapewnia, że system Android został doskonale zoptymalizowany, co przełoży się na płynną pracę telefonu. Jednocześnie proces technologiczny 12 nm, w jakim wykonany został układ główny, przekłada się na wysoką energooszczędność, która w połączeniu z autorskim oprogramowaniem do zarządzania zużyciem energii oraz pojemną baterią 3500 mAh dają długi czas działania na pojedynczym ładowaniu. Warta uwagi jest również konfiguracja pamięci - 4 GB RAM i 64 GB przestrzeni na pliki oraz aplikacje.

Podwójny aparat główny 13 + 5 MPx oraz frontowy 8 MPx zostały wsparte algorytmami sztucznej inteligencji odpowiadającymi za rozpoznawanie scenerii i obiektów, z aplikacją fotograficzną zintegrowana została również usługa Google Lens, która ułatwi rozpoznanie obiektów i przedmiotów - wystarczy umieścić je w kadrze, a aplikacja wyświetli wszystkie potrzebne informacje. Wisienką na torcie są awatary rozszerzonej rzeczywistości, czyli zabawny dodatek, który pomoże urozmaicić komunikację ze znajomymi.

Alcatel 3 (2019) jest dostępny w kolorze czarno-niebieskim w cenie 649 zł, a wkrótce pojawi się również w wersji niebiesko-fioletowej.

Na podstawie informacji Alcatel

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!