R E K L A M A

Tajemnicza Nokia z potrójnym aparatem

Opublikowane:
Nokia TA-1198
Nokia TA-1198
fot. NokiaPowerUser

Prosto z Chin napłynęły wieści o nowym modelu Nokii, noszącym oznaczenie TA-1198. "Szpiegowskie" zdjęcia zdradzają sporo informacji na temat tego modelu.

Niestety, na razie nie sposób orzec, jaką nazwę otrzyma ukazany na zdjęciach model. Możliwe, że będzie to Nokia 5.2 lub 6.2 - ale to jedynie hipoteza. Fotki dobitnie wskazują natomiast, że smartfon ma potrójny aparat fotograficzny z tyłu oraz ekran z dość szeroką ramką i kropelkowym notchem na przodzie. Swoistą ciekawostką jest okrągła oprawka aparatu fotograficznego, z miejsca kojarząca się ze smartfonami Motoroli.

Kolejne fotki wskazują, że sercem TA-1198 jest procesor Snapdragon 660, zaś ekran ma rozdzielczość 2340x1080 pikseli i gęstość 410 ppi. Widać również pojemność akumulatora - 3500 mAh - oraz rozdzielczość głównego aparatu fotograficznego - 48 megapikseli - i jest to zapewne aparat z matrycą quad bayer, pozwalającą łączyć sąsiednie piksele w jeden większy, finalnie dając 12-megapikselowe, ale lepiej doświetlone zdjęcia. Interfejs aparatu wskazuje ponadto, że jeden z dodatkowych obiektywów jest szerokokątny, zatem ostatni - jak można się domyślać - posłuży do rozmywania tła. Tajemniczy telefon ma także klasyczny czytnik linii papilarnych oraz system Android 9.

Na podstawie informacji NokiaPowerUser

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!