R E K L A M A

Xiaomi Mi Band 4 - czy powtórzy sukces poprzednich opasek?

Opublikowane:
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4
fot. Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało Mi Band 4 - kolejną iterację swej opaski fitnes, której poprzednie generacje - zapewne za sprawą niskiej ceny - sprzedały się w niesamowitych ilościach, czyniąc z Xiaomi lidera tego segmentu rynkowego.

Xiaomi Mi Band 4 - tak, jak poprzednie generacje, jest wodoszczelna. Wytrzyma zanurzenie do 50 metrów głębokości - 5 ATM. Nowy model ma większy - i co najważniejsze kolorowy - ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala, jasności 400 nitów i rozdzielczości 120 x 240 pikseli. Dzięki nowemu ekranowi, możliwa będzie personalizacja opaski w zakresie kolorystyki interfejsu.

Opaska mierzy oczywiście tętno, monitoruje sen i rejestruje aktywność użytkownika. Urządzenie wyposażono w trzyosiowy żyroskop, akcelerometr i mikrofon, który w Chinach służy do sterowania głosowym asystentem Xiao AI. Nie wiadomo, jaką rolę przyjmie on globalnie - ale nie należy wykluczyć obsługi Asystenta Google. Podobnie wygląda sprawa z modułem NFC - nie wiadomo, w jakim zakresie będzie wykorzystywany w globalnym wariancie opaski. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 135 mAh, mający zapewnić do 15 dni pracy opaski.

Do wyboru jest kilka kolorów paska w tym limitowana edycja Avengers. Urządzenie kosztuje 169 lub 229 juanów (z NFC), czyli 25-33 USD lub 93-125 zł. Nie wiemy jeszcze, kiedy gadżet będzie dostępny u nas.

Na podstawie informacji Xiaomi

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!