R E K L A M A

Ubiegłoroczne flagowce Samsunga 500 złotych taniej

Opublikowane:

Na rynku jest już rodzina Galaxy S10, wobec czego doczekaliśmy się obniżki ceny ubiegłorocznych modeli z serii S9. W promocji, która wystartowała 13 maja i potrwa do 2 czerwca, można odzyskać 500 złotych kupując model Samsung Galaxy S9 lub S9+.

Promocja "Premia Samsung S9/S9+" trwa od 13 maja do 2 czerwca bieżącego roku. Osoby, które w tym czasie kupią Galaxy S9 lub S9+ i aktywują urządzenie nie później niż do 5 czerwca, otrzymają za pośrednictwem aplikacji Samsung Members specjalny kod. Upoważnia on do wypłaty 500 zł zwrotu w bankomatach sieci Euronet.

Galaxy S9 i S9+, smartfony z flagowej linii Samsung Galaxy S, doskonale sprawdzają się we wszelkich multimedialnych zastosowaniach, począwszy od tworzenia zjawiskowych zdjęć czy filmów wideo a skończywszy na oglądaniu i słuchaniu ulubionych treści. Wyposażono je m.in. w wyświetlacz Super AMOLED Infinity Display, który zapewnia wyraźny i żywy obraz, zaawansowany aparat fotograficzny ze zmienną przysłoną, pozwalającą wykonać świetne zdjęcia w dowolnych warunkach oraz głośniki stereo, dostrojone przez inżynierów AKG.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz lista partnerów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie akcji.

Informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!