R E K L A M A

Huawei P30 w Geekbench lepszy niż P30 Pro?

Opublikowane:
Huawei P30 w Geekbench
Huawei P30 w Geekbench
fot. Geekbench

Kilka dni temu w benchmarku Geekbench pojawił się Huawei P30 Pro, notując raczej przeciętny wynik. Dziś - pojawił się Huawei P30 z lepszymi notami?

Huawei P30 Pro, wyposażony w 8 GB RAM-u, wykręcił w benchmarku 3289 i 9817 pkt. Nie jest to zły wynik - ale nieco poniżej oczekiwań. Zaryzykowałem wówczas teorię, że testowany egzemplarz nie był ?w pełni sił?, działał być może z testową, niezoptymalizowaną jeszcze wersją oprogramowania. Późniejszy wynik zanotowany przez ELE-L29, czyli Huaweia P30, zdaje się potwierdzać to założenie. Dlaczego?

ELE-L29, z Kirinem 980, ale już tylko 6 GB pamięci operacyjnej, zdołał osiągnąć 3296 i 9900 pkt., czyli nieco więcej, niż jego brat legitymujący się większą pamięcią. Z całą pewnością nie pokazuje to rzeczywistych osiągów obu telefonu, za to dość dobrze obrazuje, ile warte są przedpremierowe benchmarki. Dlatego też, jak zawsze, proponuję potraktować to wyłącznie jako ciekawostkę, a na dokładne oceny poczekać do premiery - która w tym wypadku planowana jest na 26 marca.

Na podstawie informacji Geekbench

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!