R E K L A M A

Honor 10i - nadciąga kolejny średniak

Honor 10i
Honor 10i
fot. Hi-tech.mail

Należąca do Huawei marka Honor szykuje nowy model, nawiązujący do ubiegłorocznego flagowca. Honor 10i ma średniopółkową specyfikację, ale i potrójny aparat fotograficzny - i przypomina Huaweia Nova 4e.

Smartfon pojawił się na razie nieoficjalnie - ale opisujący go serwis publikuje zdjęcia "na żywo", są zatem szanse, że dane spisano po prostu z fotografowanego egzemplarza i mogą odpowiadać rzeczywistym. Pod względem stylizacji, smartfon nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ma ciekawy kolor obudowy i ekran z kropelkowym notchem. Ów ekran ma przekątną 6,21 cala i prawdopodobnie rozdzielczość Full HD+. W notchu znalazł się 32-megapikselowy aparat fotograficzny.

Wspomniany tylny aparat ma główną matrycę 24 Mpx oraz pomocniczą 8 Mpx, prawdopodobnie z obiektywem szerokokątnym. Ich działanie uzupełnia 2-megowe oczko do zbierania informacji o głębi obrazu. Sercem telefonu jest Kirin 710, wspomagany przez 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej, ale należy podejrzewać, że nie będzie to jedyna konfiguracja pamięci. Co ciekawe, według źródła, Honor 10i ma moduł NFC - ale nie określono, kiedy możemy spodziewać się premiery opisywanego telefonu. Warto natomiast zwrócić uwagę, że jest to model bardzo zbliżony (zarówno wyglądem, jak i wyposażeniem), do opisywanego przez nas wczoraj modelu Huawei Nova 4e. Możliwe, że jest to jego odpowiednik przeznaczony na wybrane rynki, a telefony będą oferowane zamiennie.

A skoro już mowa o Huawei Nova 4e - to pojawiło się zdjęcie plakatu promującego ten model. Potwierdza ono rozdzielczość aparatu do selfie - i oczywiście wygląd telefonu:

Na podstawie informacji Hi-tech.mail i Slashleaks

Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!