R E K L A M A

RAZR wraca - to już pewne, znamy nawet specyfikację!

Opublikowane:
Logo nowego RAZR'a
Logo nowego RAZR'a
fot. XDA-developers

O powrocie Motoroli RAZR pisaliśmy już jakiś czas temu, a ostatnio pojawiły się kolejne informacje. Dziś - dowiadujemy się jeszcze więcej.

Informacjami (podobnie, jak poprzednio) dzielą się członkowie społeczności XDA Developers. Mają najwyraźniej "wtyczkę" w Motoroli, przynoszą bowiem bardzo konkretne dane. Poprzednio dowiedzieliśmy się, że nowy RAZR ma mieć dwa ekrany. Dziś - wiemy już, że wewnętrzny, czyli główny, będzie mieć rozdzielczość 876x2142 piksele, co wskazuje na proporcje wyższe, niż 21:9, może nawet 22:9. Ekran ten ma mieć ok. 6,2 calową przekątną. Ekran zewnętrzny na pewno będzie mniejszy, a jego rozdzielczość wyniesie 800x600 pikseli, co dobitnie wskazuje na jego pomocniczą rolę.

Sercem nowego RAZR'a ma zostać Snapdragon 710, który będzie zestawiany z dwoma wariantami pamięci - 4+64 i 6+128 GB. Nie wiadomo jednak, czy telefon otrzyma gniazdo na kartę microSD. Nie są jeszcze znane parametry aparatów fotograficznych, ale wiadomo, że akumulator ma mieć pojemność 2730 mAh, czyli stosunkowo niewielką, jak na dwuekranowy telefon. Możliwe, że podano pojemność jednej z dwóch baterii... Ponadto, podano, że smartfon będzie oferowany w kolorze czarnym, białym lub złotym. Szkoda, że nie określono, kiedy...

Na podstawie informacji XDA-developers

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!