R E K L A M A

Sony Xperia XA3 - nieoficjalne rendery

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Sony Xperia XA3
Sony Xperia XA3
fot. Winfuture

Pojawiły się nowe rendery przedstawiające model Sony Xperia XA3. Telefon ten widzieliśmy już kilka miesięcy temu - ale teraz mamy "producenckie" grafiki.

Dzięki temu, że Winfuture publikuje - jak twierdzi - oficjalne grafiki Sony, możemy porównać, jak bardzo wcześniejsza wizja rysowników rozmija się z rzeczywistością. Okazuje się, że udało się im przewidzieć ogólny wygląd telefonu, choć nie przewidzieli tego, że Sony rozciągnie wyświetlacz aż po samą dolną krawędź obudowy. U góry pozostanie wąski pasek z przednim aparatem, głośnikiem itp. Podobną stylizację widzieliśmy już u Alcatela, niemal równo rok temu. Tam jednak ekran miał inne proporcje.

Sony idzie na całość i w XA3 zaoferuje ekran o stosunku boków 21:9. Bez notcha, bez dziurki - ale i tak wyglądający atrakcyjnie. Z tyłu raczej nie będzie niespodzianki - poza centralnie umieszczonym podwójnym aparatem fotograficznym - ale to już widzieliśmy. Mówi się, że XA3 otrzyma procesor Snapdragon 660, pamięć 4+64 GB, akumulator o pojemności 3500 mAh i główny aparat z matrycami 23+8 Mpx. Premiera - zapewne na MWC, rankiem 25 lutego.

Na podstawie informacji Winfuture; czytane: 1578 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!