R E K L A M A

Xperia XZ4 z potrójnym, 52-megapikselowym aparatem?

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
fot. sumahoinfo.com

Sony Xperia XZ4 ma być kolejnym flagowym smartfonem japońskiego producenta. Zadebiutuje na MWC. Do tej pory model ten był obiektem licznych przecieków, tym razem padło na aparat...

Do tej pory nieoficjalne informacje krążące na temat Xperii XZ4 mówiły m.in. o Snapdragonie 855, 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wbudowanej, baterii o pojemności 4400 mAh z opcją bezprzewodowego ładowania, 6,5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 21:9 z obsługą HDR i ochroną zapewnianą przez Corning Gorilla Glass 5.

Krążą też informacje o potrójnym aparacie na tylnym panelu - to byłby pierwszy taki aparat w portfolio produktów Sony. I to właśnie na jego temat pojawiły się nowe plotki. Otóż potrójny aparat miałby "składać" się z 52-megapikselowego czujnika pierwotnego z przysłoną f/1,6, z 16-megapikselowego teleobiektywu z otworem f/2,6 oraz z 0,3-megapikselowego czujnika ToF z przysłoną f/1.4. Jeśli okaże się to prawdą, to Sony wyprzedzi konkurencję, oferując smartfon z aparatem o tak wysokiej rozdzielczości.

Na podstawie Gadgets360; czytane: 1647 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!