R E K L A M A

Energizer z 26 modelami na MWC

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Energizer Mobile zapowiada, że podczas targów MWC w Barcelonie zaprezentuje aż 26 modeli smartfonów w 4 seriach, z których każda przygotowana jest pod kątem innego użytkownika. Najbardziej zainteresował nas model, który ma mieć baterię o pojemności 18000 mAh.

Energizer Mobile zapowiada wiele premier podczas najbliższych targów w Barcelonie. A konkretnie zamierza pokazać aż 26 urządzeń, stworzonych we współpracy z Avenir Telecom, czyli partnerem licencyjnym firmy Energizer Mobile. Zaprezentowane zostaną cztery linie produktów, w tym modele wyposażone w takie funkcje jak podwójne aparaty frontowe w module typu pop-up, modele o składanej konstrukcji oraz smartfon, który ma zamontowaną baterię o pojemności 18 000 mAh. Seria Hardcase ma obejmować modele typu rugged, a seria Energy to modele z niższej półki. Pojawi się też seria Power Max, czyli smartfony wyposażone w pojemne baterie (czyli m.in. ten z baterią 18000 mAh), oraz seria Ultimate, która będzie się składać się z sześciu high-endowych smartfonów.


Nie znamy ani nazw konkretnych modeli, ani ich specyfikacji. Producent uchylił rąbka tajemnicy wyłącznie w przypadku nowych smartfonów premium z serii Ultimate, wśród której ma znaleźć się model Energizer Ultimate U620S Pop i Energizer Ultimate U630S Pop. Obydwa mają mieć podwójny aparat z modułem w trybie pop-up - czyli wyskakującym aparatem. Co jeszcze wiemy?

Model Energizer Ultimate U620S Pop ma mieć podwójny aparat z frontu (16MP + i 2MP) i trzy aparaty na tylnym panelu (16 MP + 5MP + 2MP). Napędza go MediaTek Helio P70 w połączeniu z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Ma wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala i baterię o pojemności 3200 mAh. Na rynek trafić ma w czerwcu

Model Energizer Ultimate U630S Pop ma ten sam podwójny aparat z frontu (w module pop-up),ale tylko dwa aparaty na tylnym panelu (16MP + 2MP). Ponadto ma 6,3-calowy wyświetlacz, MediaTeka Helio P22, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej i akumulator o pojemności 3500 mAh. W sprzedaży znajdzie się w lipcu.

W serii Ultimate pojawią się też trzy modele ze wcięciem - notch ma mieć kształt litery V lub U. I tak model Energizer Ultimate U620S ma mieć potrójny aparat główny, procesor MediaTek MT6765 i dwie wersje kolorystyczne. Z kolei modele Energizer Ultimate U650S i Energizer Ultimate U570S mają mieć podwójne aparaty (16MP + 2 MP).


Na podstawie Gadgets360; czytane: 701 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!