R E K L A M A

Brazylijski przeciek o Moto G7 Power

Opublikowane:

Wkrótce Motorola zaprezentuje nową serię smartfonów z rodziny G7. W jej skłąd wejdzie podstawowy model, czyli Moto G7, a także Moto G7 Play, Moto G7 Plus i Moto G7 Power. Mamy zdjęcia, specyfikację i cenę tego ostatniego - pojawił się w sklepach w Brazylii.

Z poprzednich przecieków wiemy, jak będą wyglądać przedstawiciele serii Moto G7. Widzieliśmy te urządzenia na renderach, a teraz mamy okazję podziwiać jednego z nich na zdjęciach. Zdjęciach, które przedstawiają model Moto G7 Power, dostępny już w sklepach w Brazylii.

Zdjęcia odpowiadają poprzednim wyciekom i renderom - Moto G7 Power ma wcięcie ekranu i nieco grubszą dolną ramkę, mieszczącą logo Motoroli. Na tylnym panelu znalazł się aparat i skaner linii papilarnych umieszczony w polu z logo. W Brazylii Moto G7 Power kosztuje około 1399 reali, czyli jakieś 1400 złotych. W Polsce powinna być niższa.

Co jeszcze możemy dodać na temat modelu Moto G7 Power? To smartfon dysponujący ekranem o przekątnej 6,22 cala i rozdzielczości HD+ (1520×720 pikseli). Napędza go Snapdragon 632 i 3 GB pamięci RAM, choć ma być też wersja z 4 GB RAM-u. Pamięć wewnętrzna to odpowiednio 32 lub 64 GB. Tym, co wyróżnia model Power w serii G7 jest bateria i ładowanie. Smartfon ma akumulator o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania TurboPower. Do zestawu będzie dołączona ładowarka sieciowa 18W.

Na podstawie Gizchina

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
violla
teraz już więcej wiadomo całkiem oficjalnie i mamy bardzo fajną rodzinę telefonów g7 :)i każdy za sensowną cenę, myślę że jest z czego wybierać.
.7.222.108 | 22 Feb 2019, 13:02