R E K L A M A

Co będzie oferować Moto Z4?

Opublikowane:
fot. xda-developers

W sieci zaczęły pojawiać się informacje o przyszłym flagowcu Motoroli - na razie padła jego nazwa kodowa - Odin. Czy to będzie Moto Z4? Nie wiemy, czy taka będzie nazwa, ale pierwsze elementy specyfikacji wskazują, że będzie to smartfon ze Snapdragonem 8150 i obsługą Moto Mod 5G.

Motorola/Lenovo pracuje nad nowym flagowym urządzeniem z najnowszym chipsetem Qualcomm. Smartfon o kryptonimie "Odin" będzie wyposażony w chipset Qualcomm Snapdragon 8150 i obsługę 5G Moto Mod. Nieznana jest jeszcze nazwa marketingowa urządzenia, ale być może w przyszłości będzie to Motorola Moto Z4.

Według źródła, które dostarczyło szczegóły o telefonie, nadchodzący flagowy model Motoroli opiera się na nowej platformie Snapdragon 8150. Początkowa konfiguracja urządzenia obejmować może 4 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dysku - chociaż niewykluczone, że będą opracowane modele z większą liczbą gigabajtów pamięci RAM i pamięci masowej. Na urządzeniu ma działać Android 9 Pie, a Motorola opracowuje telefon z myślą o wsparciu dla Moto Mod. Nie wiadomo jednak, czy urządzenie będzie obsługiwało istniejące Moto Mods - zwłaszcza, że Motorola wcześniej zobowiązała się do wsparcia dla trzech generacji w serii Moto Z. Tymczasem Moto Z4 aka Odin będzie modelem czwartej generacji.

Na podstawie xda-developers

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!