R E K L A M A

Asus ZenFone Max M2 i Max Pro M2 - znamy już specyfikacje!

Opublikowane:
Poprzednik, czyli Asus ZenFone Max M1
Poprzednik, czyli Asus ZenFone Max M1
fot. Jolanta Szczepaniak/mGSM.pl

Premiera nowych modeli Asusa - ZenFone Max M2 i Max Pro M2 - jest już chyba nieodległa, bowiem niemiecki leakster odnalazł już specyfikację obu urządzeń i dzieli się nią ze światem.

Pochodzący z Berlina Roland Quandt zaznacza, iż nie jest 100-procentowo pewny rozmiarów i rozdzielczości wyświetlaczy oraz aparatów fotograficznych i konfiguracji pamięci - ale za to stwierdza, że informacje dotyczące ilości fotoaparatów czy procesorów są pewne.

Według informacji leakstera, Asus ZenFone Max M2 ma oznaczenie ZB633KL i korzysta z procesora Snapdragon 636, wspieranego przez 4 GB RAM-u. Telefon ma także podwójny aparat fotograficzny (z główną matrycą 13 MPx), 6-calowy ekran Full HD+ oraz 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Z kolei ZenFone Max Pro M2 o oznaczeniu ZB631KL będzie pierwszym smartfonem tajwańskiej marki wyposażonym w potrójny aparat fotograficzny. Podobnie, jak w modelu opisanym wcześniej, główna matryca ma mieć 13 megapikseli, a ekran - 6 cali i rozdzielczość Full HD+. W wersji Pro również będą 4 GB pamięci operacyjnej, ale procesor zostanie już zamieniony na Snapdragona 660. Będzie też więcej pamięci wewnętrznej - 64 albo 128 GB. Quandt dodaje, że oba smartfony będą też występować w wariantach na rynek indyjski, oznaczonych odpowiednio ZB632KL i ZB634KL.

Na podstawie informacji @rquandt

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!