R E K L A M A

Asus Zenfone 6 - dziwny notch potwierdzony?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Asus Zenfone 6
Asus Zenfone 6
fot. HDblog

Jak być może pamiętacie, kilka dni temu pojawiły się zdjęcia Asusa Zenfone 6. Dziś - mamy film.

Wideo jest krótkie, ale to, co najważniejsze - pokazano. Mowa o niecodziennie umiejscowionym wcięciu w ekranie. Notch jest niewielki, obejmujący tylko aparat fotograficzny, ale umiejscowiono go w niezwykłym miejscu - blisko narożnika ekranu. Czy to cokolwiek da?

Niestety, film nagrywano prawdopodobnie tosterem lub ogórkiem, w dodatku w orientacji pionowej, przez co nie wszystkie szczegóły są dobrze widoczne. Nie pokazano dokładniej, jak zachowuje się interfejs wokół omawianego wcięcia i nie widać, by niosło ono jakąś korzyść - poza wyróżniającym się wyglądem telefonu i nieco łatwiejszą do zagospodarowania górną częścią ekranu. Na dobrą sprawę, nie wiemy nawet, czy oglądamy prototyp urządzenia skierowanego w takiej właśnie formie do produkcji. Podejrzewam jednak, że wszystko już niebawem się wyjaśni.


Asus Zenfone 6
wideo: HDblog przez YouTube

Na podstawie informacji HDblog przez YouTube; czytane: 2297 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Qlphone
Dziwny? Kazdy notch jest dziwny. Gdyby w tegorocznych iPhone-ach znalazl sie wlasnie taki, to juz nie byl by postrzegany jako "dziwny". Mogliby go przesunac w lewy rog, totalnie w lewy, aby byl "wplejony" w naroznik. Nie rozumiem, dlaczego producenci jeszcze tego nie zrobili? A juz wiem dlaczego, poniewaz Apple tego nie zrobilo.
.47.18.143 | 06 Nov 2018, 12:11