Wszystkich opinii: 16. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
75,0% 
icon down
 12,5% 
icon unknown opinion
 12,5% 
Opinia pozytywna

Lukasz

7 miesięcy już praktycznie z Xiaomi 15 i, szczerze mówiąc, naprawdę super sprzęt. Prawdopodobnie zostanie ze mną na kilka lat. Konkretny zapas mocy, genialne aparaty, do tego jest kompaktowy i ma bardzo fajny design, który mi się podoba. Do tego bardzo solidna bateria i ładowanie. Polecam serdecznie nawet w 2026 roku, bo ciężko w tej cenie znaleźć lepszy sprzęt o takich parametrach i takim rozmiarze, no chyba że S25, aczkolwiek Xiaomi 15 ma lepszy aparat, ładowanie i baterię niż Samsung.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Bartolini herbu zielona pietruszka

Przesiadka z S23, najpierw był zachwyt ? bateria petarda, trzymała bardzo długo. Potem przyszły pierwsze ALE: 1. Interfejs jednak mało dopracowany względem Samsunga, ale to, powiedzmy, było wiadome. 2. Aparat niby dobry, ale ma bardzo duże problemy z ostrością; trzeba w większości przypadków zdjęć z bliska nakierowywać go palcem, a i tak bezpieczniej robić foty w trybie 2x ? wtedy jakoś lepiej to funkcjonuje. No i trzecia sprawa ? bateria. Po ponad roku tutaj nie wiem, co się zadziało, ale z początkowej fazy, kiedy bateria była genialna, obecnie ? jak w międzyczasie w ciągu dnia nie podładuję ? to do końca dnia ledwo dociągnie.

10 lat w mGSM 2 opinie
Opinia pozytywna

Zrogers

Wróciłem do Xiaomi po 1,5-rocznej przygodzie z iPhone 15, którego miałem od nowości. I absolutnie tego nie żałuję. W stosunku do 15-ki telefon robi dużo lepsze zdjęcia i można go personalizować na dowolny sposób. Funkcjonalnie niczego mu nie brakuje. Ale jego największą zaletą jest bateria, która potrafi wytrzymać 1,5 dnia, co jest rzadkością w dzisiejszych urządzeniach, szczególnie o tak dobrych parametrach. Samo ładowanie też jest bardzo szybkie. Używam ładowarki 65 W, która jeszcze została mi z Xiaomi 12X i jest ona dla mnie wystarczająca. Fakt, trzeba powyłączać w nim kilka opcji w związku z reklamami, lecz robi się to raz i jest spokój. Telefonu używam bardziej biznesowo, nie gram w gry, więc nie mam problemu z jego przegrzewaniem. Jako nawigacja w samochodzie również się sprawdza. Jedyny minus w stosunku do iPhone 15, jaki zauważyłem, to nieco gorszej jakości dźwięk, który jest też bardziej cichy. Absolutnie to jednak w niczym nie przeszkadza. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Roberto

Telefon bardzo dobry, ale... No właśnie. Porównuję go z użytkowanym Samsungiem S25. Ten sam procesor, podobne działanie, jest szybki i ładny. Do czynienia z Samsungiem miałem kilka lat temu, z Xiaomi niedawno. Kupując Xiaomi 15 dla żony, spodziewałem się jakiegoś mega przeskoku w systemie, działaniu i funkcjach. A tutaj system (nakładka Androida) nie zmienił się prawie wcale, mimo szumnie wdrażanego i reklamowanego HyperOS (tutaj 3.0 + Android 16). W Samsungu natomiast nakładka Androida zmieniła się na plus diametralnie. Zabrakłoby miejsca, żeby to tutaj opisywać i chwalić. Żona bardzo zadowolona z Xiaomi 15, bo nie musi się uczyć na nowo systemu, a udogodnień, które proponuje Samsung, zapewne nigdy by nie użyła. Nakładka praktycznie taka sama jak w wysłużonym Xiaomi 11 Lite 5G NE. Nieprzetestowana jakość zdjęć z tego telefonu, co było głównym powodem wyboru tego modelu. Ogólnie polecam ten model, choć wolę swojego Samsunga.

Opinia pozytywna

SV_NeroKoks

Jest to bardzo dobry telefon polecam każdemu. Dobry do gier i świetny aparat.

Opinia pozytywna

Sla74

Bawię się nim od ok miesiąca . Jestem zachwycony, kompaktowe wymiary , doskonały aparat , bateria dobrze trzyma , szybkie ładowanie , intuicyjny w obsłudze. Czego chcieć więcej ?

Opinia pozytywna

Lukasz

Rewelacja. Przesieka z Galaxy S23. Czas pracy na baterii to niebo a ziemia między Xiaomi 15 a Galaxy S23, aparaty w Xiaomi lepsze ale nie jakoś dużo lepsze, po prostu Xiaomi ma inną filozofię robienia zdjęć, nie przetwarza ich jak Samsung. Soft? Kwestia przyzwyczajenia, generalnie oceniam zmianę póki co na plus


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Tommy

Mam ten telefon od marca, wcześniej Xiaomi 12 i uważam, że jest to super telefon- szybkie ładowanie, dobra bateria, super aparat, a do tego kompaktowe wymiary! Jedynym minusem jest wyspa aparatów przykryta szkłem, która w słońcu potrafi łapać odbłyski - ale SI to poprawia. Mam służbowego iPhone i jak dla mnie Xiaomi 15 jest dużo lepszy!

Opinia pozytywna

kroplPl

Używam ok pół roku. Wcześniej Xiaomi 12X.
Nie jestem wymagającym użytkownikiem więc telefon przerasta moje wymagania pod względem wydajności, zdjęć itpitd. Największy pozytyw to nowa technologia baterii czyli czas działania plus szybkość ładowania.
Klasycznie największy minus śmietnik aplikacyjny na początku i dostosowanie by wyciąć reklamy. Drugi brak możliwości przywrócenia poprzedniego panelu powiadomień.

Jakby powstał 15X bez szmerów bajerów tak 1000 ziko taniej to tylko brać. Po reklamach 120 Hz to druga rzecz którą wyłączam w twlefonie :D

Opinia negatywna

Łukasz

W swojej ocenie skupię się głównie na aparacie, który jest głównym masłem marketingowym Xiaom, a który wg mnie jest znacznie gorszy niż w 11TPro, którego używałem wcześniej. I nie chodzi tutaj o optykę, a o to jak oprogramowanie radzi sobie z dostępną optyką. Zdjęcia pod (nawet zachmurzone) światło - dramat, aparat kompletnie sobie nie radzi, na zdjęciu powstaje efekt poświaty.
Wideo - nie wiem dlaczego Xiaomi zrezygnowało z płynnego zooma na rzecz takiego, w którym płynność zależy od tego jak "objedzie" nam palec. Do tego przy zoomowaniu aplikacja nie radzi sobie z przełączaniem pomiędzy obiektywami tworząc efekt wyraźnych przeskoków.
Jeśli ktoś planuje zakup ze względu na aparat - stanowczo i szczerze odradzam.

Wszystkich opinii: 16. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies