- Strona główna
- Telefony Ulefone
- Smartfon Armor X6 Pro
| Marka |
Ulefone Zobacz Smartfony Ulefone |
|---|---|
| Model | Armor X6 Pro |
| Wprowadzony na rynek | III kwartał 2022 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP68, IP69K |
| Military standard | MIL-STD-810G |
| Wymiary | 150.00 x 78.90 x 14.40 mm |
| Waga | 227.00 g |
| Kolor |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów 720 x 1280 px (5.00") 294 ppi ∼58.2% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 780 min. (13.0 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 430 h (17.9 dni) |
| Standardowa bateria |
Li-Po 4000 mAh 277.78 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 37% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 12 |
| Procesor |
MediaTek Helio A22 MT6761
Zegar procesora: 2.00 GHz Liczba rdzeni: 4 GPU: PowerVR GE8300 @660 MHz czytaj więcej TSMC 12nm FinFET, 64-bit 4x ARM Cortex-A53 do 2 GHz; pamięć: 933 MHz (LPDDR3), 1600 MHz (LPDDR4x); eMMC 5.1; LTE kat. 4, kat. 7 DL/kat 13 UL; Beidou, Galileo, Glonass, GPS; Wi-Fi a/b/g/n/ac; BT 5.0, radio FM |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE
czytaj więcej
|
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 850 900 1700 1900 2100 |
| Standard LTE | FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700 |
| Standard 5G |
|
| Standard CDMA |
|
| Standard TD-SCDMA |
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM | nanoSIM, microSD |
| EAN |
Dostępne w 2 wariantach:
|
HISTORIA CEN
INFORMACJE DODATKOWE
-
ładowanie 5 W.
ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU
-
Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć. Kliknij tutaj aby dodać zdjęcie.
APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuStandardowy
-
Model matrycySony IMX214
-
Matryca13 Mpx
-
Wielkość czujnika1/3,06
-
Wielkość piksela1,12 µm
-
Rozdzielczość4224x3200 px
-
Zoom cyfrowy
-
Kąt widzenia75 °
-
Lampa błyskowa2x LED
-
Rozdzielczość video1920x1080
-
Dodatkowef/2.2
APARAT FOTOGRAFICZNY - PRZÓD
Pierwszy aparat
-
Rodzaj aparatuPortretowy
-
Model matrycyOmniVision OV5670
-
Matryca5 Mpx
-
Zoom cyfrowy
-
Lampa błyskowa
-
Rozdzielczość video1920x1080
-
DodatkoweFF, f/2.2
CZUJNIKI
-
Akcelerometr
-
Zbliżeniowy
-
Światła
-
Magnetometr
-
Żyroskop
-
Barometr
-
Wysokościomierz
-
Grawitacyjny
-
Efektu Halla
-
Skaner tęczówki
-
Czytnik linii papilarnych
-
Termometr
-
Higrometr
-
Pulsometr
-
Pulsoksymetr
-
Czujnik ciśnienia krwi
TRANSMISJA DANYCH
-
HSDPA42.20 Mbit/s
-
HSUPA5.76 Mbit/s
-
HSPA
-
HSPA+
-
LTE DL150.80 Mbit/s
-
LTE UP51.00 Mbit/s
-
GPRS
-
EDGE
-
Bluetooth
v5.0
-
Profil A2DP
-
WiFi
v802.11 a/b/g/n/ac
czytaj więcej -
Częstotliwości WiFi2,4 GHz; 5 GHz
-
Prędkość WiFido 6,9 Gbit/s
-
Zasięg WiFi w pomieszczeniudo 70 m
-
Zasięg WiFi na otwartej przestrzenido 140 m
-
Hotspot WiFi
-
Generacje WiFiWiFi 4, WiFi 5
-
WiFi Direct
-
DLNA
-
Podczerwień
-
USB
v2.0 OTG
-
Moduł GPS
-
Obsługa A-GPS
KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI
-
Poł. oczekujące
-
Poł. konferencyjne
-
Przekierowania
-
Push To Talk
-
Instant Messenger
-
SMS
-
Pamięć SMS
-
MMS
-
Słownik
XT9
-
Klient e-mail
-
Protokoły e-mailPOP3, IMAP4, SMTP
-
Sprzętowa QWERTY
-
Czytnik RSS
MULTIMEDIA
-
Radio
-
Obsługa mp3
-
Głośniki stereo
-
Audio Jack3.5 mm
-
HD Voice
-
Formaty dźwiękuAAC, AMR, FLAC
-
Video dzwonki
-
Java
ART
-
Videotelefon
-
Telewizja DVB-H
-
Wyjście TV
PIM I FUNKCJE DODATKOWE
-
Zegarek
-
Stoper
-
Alarm
-
Kalkulator
-
Przelicznik walut
-
Organizer
-
Kalendarz
-
Tryb samolotowy
-
Dane i faks
-
Wybieranie głosowe
-
Głośnomówiący
-
Dyktafon
-
Vibra
WYKRES POPULARNOŚCI
Wykres zmian popularności telefonu
Ulefone Armor X6 Pro
Ulefone Armor X6 Pro
Dostępne w Polsce
Kup: Ulefone Armor X6 Pro
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Ładowanie indukcyjne nie jest dostępne w modelu Ulefone Armor X6 Pro. Ładowanie możliwe jest wyłącznie przy wykorzystaniu ładowarki przewodowej. Telefony z ładowaniem indukcyjnym można znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej.
Tak, w telefonie Ulefone Armor X6 Pro mamy możliwość podłączenia słuchawek wykorzystując gniazdo jack. Słuchanie muzyki na tym telefonie jest możliwe także przy wykorzystaniu słuchawek Bluetooth. Możesz sprawdzić ofertę naszych partnerów. Znajdziesz tam słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
Tak, Ulefone Armor X6 Pro pozwala na użycie dwóch kart SIM. Uwaga! Pomimo tego, że urządzenie posiada miejsce na dwie karty SIM może okazać się, że będzie można z korzystać tylko z jednej z nich (dual SIM hybrydowy). Dual SIM hybrydowy wiąże się z pewnymi ograni ograniczeniami. Pomimo tego, że urządzenie udostępnia możliwość osadzenia dwóch kart SIM, to jedna z nich dzieli przestrzeń z kartą pamięci (można tam umieścić albo drugą kartę SIM albo kartę pamięci). Karty SIM występują w konfiguracji nanoSIM, nanoSIM. Warianty urządzenia z Dual SIM pozwalają na korzystanie z tej funkcji w trybie pasywnym. Podczas aktywnych połączeń telefonicznych w urządzeniach z dual SIM w trybie pasywnym druga z kart pozostaje nieaktywna.
Producent nie zdecydował się na umieszczenie w tym urządzeniu modułu obsługującego standard 5G. Telefony z 5G można znaleźć w naszej wyszukiwarce zaawansowanej. Jeżeli szukasz najlepszych urządzeń obsługujących 5G, zajrzyj do naszego rankingu top 10 urządzeń z 5G.
Opinie nie są weryfikowane.
Dodaj swoją opinię!
gabkasr
Opinia pozytywna
Dobry. Posiadam go już kilka miesięcy. Nie muli. Szeroki ekran czego brak w nowszych telefonach z niedużym ekranem. Trochę za duża obudowa, byłby smuklejszy i zgrabniejszy. Świetny przycisk dodatkowy (mam ustawione na nim screen i latarkę). Mogliby już zrobić USB C, ale ujdzie. Zdjęcia robi, rzadko korzystam z aparatu fot. Więc generalnie polecam. Dobry wybór jakość/cena.
Jeden minus: czasem "nie widzi" karty sd...
Jeden minus: czasem "nie widzi" karty sd...
.134.78.192 | 18.12.2024, 02:12