Sony Ericsson Hazel
Pavulon
Opinia neutralna
Telefon jest fajny miałem go już i sprzedałem ale postanowiłem kupić go jeszcze raz i czekam na kuriera z telefonem. nie jest to w995 ale całkiem fajnie słucha się muzyki po dokupieniu słuchawek bo w zestawie dają lipę. Aparat całkiem możliwy. Jedna wada jest cichy i nie znoszę ludzie piszą ze bateria trzyma 1,5 tygodnia bo w to nie uwierzę chyba ze leży i nic sie nim nie robi. 3-4dni przy normalny użytkowaniu to max.w skali 1-10 daje 8. polecam. szkoda ze wszystkie telefony wchodza w dotykowe
.play-internet.pl | 22.12.2011, 22:12
Paliusz
Opinia pozytywna
@do wszystkich narzekających na nawigacje:
Polecam serdecznie nawigacje GpsMid. Nawigacja działa w trybie offline, jest mapa polski (oparta o OpenStreetMap) i przede wszystkim wszystko jest w niej darmowe.
http://apmon.dev.openstreetmap.org/GpsMid/index.shtml
Tutaj znajdziecie również mapę Polski w najnowszej wersji.
Polecam serdecznie nawigacje GpsMid. Nawigacja działa w trybie offline, jest mapa polski (oparta o OpenStreetMap) i przede wszystkim wszystko jest w niej darmowe.
http://apmon.dev.openstreetmap.org/GpsMid/index.shtml
Tutaj znajdziecie również mapę Polski w najnowszej wersji.
.akk.net.pl | 16.12.2011, 16:12
Paliusz
Opinia neutralna
@wp
Przede wszystkim baterii Li-Po nie rozładowuje się... Ona nie posiada efektu pamięci. Widocznie bateria ma jakiś defekt. Również radzę zobaczyć, czy nie masz włączonego w tle Wi-Fi lub GPSu. Podobnie z różnymi duperelami.
Przede wszystkim baterii Li-Po nie rozładowuje się... Ona nie posiada efektu pamięci. Widocznie bateria ma jakiś defekt. Również radzę zobaczyć, czy nie masz włączonego w tle Wi-Fi lub GPSu. Podobnie z różnymi duperelami.
.akk.net.pl | 16.12.2011, 16:12
stangra
Opinia neutralna
Telefon mam od roku jestem bardzo zadowolony. Do tej pory nie nie mam żadnych uwag do niego jest OK!
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 12.12.2011, 17:12
marung
Opinia neutralna
Drogie "wp", baterii już od kilku lat się nie "formatuje"
.nplay.net.pl | 08.12.2011, 19:12
wp
Opinia negatywna
Tragedia. O ile telefon jest super, to wsadzono atrapę baterii. Sprawdzam któryś raz i ten sam wynik. nie jest to mój 1-szy telefon, wiec postepuję zgodnie z instrukcją - roładowanie, naładowanie przez min. 12 godz (chodź ładuje sie szybko). Naładowana bateria trzyma 35 godz przy 3 krotnym sprawdzeniu jej stanu - żadnych rozmów, ogladania prezentacji; telefon po prostu uśpiony. Idę złożyc reklamacje ale cos takiego nie ma prawa sie zdażyć. W opisie jest że czas czuwania to 430 godz. A tu ponad 10 razy mniej
.181.252.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | 03.12.2011, 10:12
EliasZ
Opinia pozytywna
A ja mam 17lat trochę się pobawiłem i w ramach nudów wyszedł bardzo fajny telefon grał cicho, robił lipne zdjęcia brak zegara dużego i jeszcze te skróty standardowe! Yhh... Cóż teraz mam odtwarzacz Walkman W995i, zmienione sterowniki aparatu dźwięku. Zmieniona czcionka oraz wszystkie ikony, odtwarzacz w MENU głównym a kalendarz w Organizatorze. Wszystko na swoim miejscu... jak w poprzednich modelach.
Sony Ericsson J20i Hazel: Orange; Micro SD 16GB czasem się przycina ale wyglądem nadrabia; platforma softa db3150.
Sony Ericsson J20i Hazel: Orange; Micro SD 16GB czasem się przycina ale wyglądem nadrabia; platforma softa db3150.
.bialapodlaska.vectranet.pl | 03.12.2011, 01:12
Ewcia
Opinia neutralna
Ja ogólnie nie mam problemów z tym aparatem, ale ostatnio nie zapisują mi się rozmowy nie odebrane i nie wiem jak to ustawić. W instrukcji nic na ten temat nie ma. Może ktoś z Was wie jak to zrobić?
.dynamic.chello.pl | 30.11.2011, 22:11
eliza
Opinia pozytywna
Po zmianie z LG ubóstwiam ten telefon
.cdma.centertel.pl | 29.11.2011, 19:11
VenA
Opinia pozytywna
WITAM!mam go od roku i jak z poprzednimi moimi SE jestem zadowolona w 100%. Hazel trzyma baterię min. 1.5tygodnia, mimo iż z internetu bardzo często korzystam.Zdjecia wychodza porównywalnie do aparatu cyfrowego.Jedynym mankamentem jest mała trwałość materiału tylniej obudowy, ale pewnie jest to spowodowane sferą ekologiczną (materiał ulega szybszej degradacji niż zwykły plastik) Mimo to baaaardzo polecam. (P.S. jestem kobietą,28lat)
.internetdsl.tpnet.pl | 24.11.2011, 14:11