Sony Ericsson C905
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 396. Pokazuję od 91 do 100. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
46,2% 
icon down
 12,9% 
icon unknown opinion
 40,9% 
Opinia neutralna

Dudek209

Nie zgodzę się.Symbian o wiele zwalnia telefon.Ten model Jest warty swojej Ceny,poniewaz Ma wiele Dobrych funkcji No i ten Aparat ;) Świetne zdj.Mam go od 3 mies.I Świetnie sie spisuje.Polecam!!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

meagol

Posiadam ten telefon od listopada i jestem zadowolony!!! Znakomity produkt według mnie...

Opinia neutralna

sawoi

Mam telefon od 6-8 miesięcy ,jest czwarty raz w naprawie : 1X- trzeszczał głośnik, 2x padła słuchawka lub taśma, 3x padła słuchawka lub taśma , jest 4x w naprawie - padła słuchawka. Będę żądał wymiany telefonu- prawdopodobnie to trudne, i chyba go sprzedam.Poza tymi naprawami to telefon spełniał wszystkie moje oczekiwania.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

skwarol

żal mi wszytkich ktorzy krytykuja ten telefon jest on najlepszy jaki kiedykolwiek mialem i przez dlugi czas nie bede go zmienial ma bardzo duzo plusow a minowsow nie widze zaadnych :) pozdrawiam

Opinia negatywna

Karol

Ten telefon nie jest w żaden sposób wart swojej ceny. Na allegro na dzień dzisiejszy nowy egzemplarz kosztuję około 1000zł. Tylko pytanie za co płacimy?
W tym modelu akurat zdjęcia nie są najgorsze, ale to chyba jedyny atut tego modelu SE. Jest wiele telefonów, które miażdżą ten telefon swoimi możliwościami, a są w podobnej cenie. W mojej opinii najważniejsza wada to brak systemu operacyjnego typu Symbian, WM itd. W znaczący sposób ogranicza to możliwości tego telefonu.

Opinia negatywna

Zawiedziona

Bardzo podobał mi sie telefon. Wszystko jak nalezy, dopóki nie padł głośnik. ok dalej wszystko okej poki nie padl wyswietlacz. ok dalej wszystko w porządku dopoki zaczął w ogóle nie reagowac na polecenia. Wydałam 500 zł na naprawę. Znów wszystko okej, gdyby nie fakt, że dalej nie reaguje na polecenia.
Telefon jest naprawde świetny, jeśli tylko trafi sie na doskonaly egzemplarz, ktory padnie po roku a nie po miesiacu.
ehh
P.S nie rzucałam nim po podłodze ani ścianach. Leżał i leży sobie albo w mojej torebce albo na biurku. Skąd więc te wszystkie wady?
Albo wadliwy egzemplarz, albo - jeśli to było niedawno - korzystałaś z niego na mrozie (czy nosiłaś w torebce podczas mrozu). Elektronika tego nie lubi. Współczuję, bo i telefon, i aparat fajny.

Opinia negatywna

dzięcioł

aparat super, wygląd ok, cieżki duży, zacina sie rozsuw, głośnik padł po kilku tygodniach, póżnmiej taśma , zawieszał sie , sprzedałem i mam święty spokój


R E K L A M A
Opinia neutralna

marung

Tylko anonimy zapomnieliscie że satio jest symbianowcem i te jak wy to nazywacie funkcje można doinstalować :P, ja osobiście czekam na telefon który najlepiej by był to se w stylu p1i znaczy sie symbian dotykowy ekran i pełnaklawiatura nie wysuwana może być hybryda :) no i z lepszym prockiem

Opinia neutralna

Anonim

Moim pierwszym telefonem był sony ericsson c702.
A ostatni to SATIO. Sony Ericsson c905 mam od 2 tygodni. Jest lepszy od SATIO ponieważ ma wiele funkcji a Satio nie. Ten telefon jest super.
Sony Ericsson c905 to dla mnie najlepszy telefon.

Opinia pozytywna

Anonim

Tą komórkę mam od 3 tygodni.
Po tych trzech tygodniach nie mogę się od niej oderwać. Te wszystkie funkcje mnie zadziwiają. Chociaż ma lekki grzbiet to mi nie przeszkadza i się nie obija. Dla mnie słabszy od tej komórki jest SATIO chociaż ma więcej megapikseli to nie ma wielu innych funkcji. Sony erisson to dla mnie TOP 1 ze wszystkich komórek.
Polecam.

Wszystkich opinii: 396. Pokazuję od 91 do 100. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies