Sony Ericsson C905
gicior
Ciekawe ja już go mam dość długo i mi się nic nie dzieje dziwne...POLECAM TELEFON
Andzia
To jest najgorszy telefon jaki kiedykolwiek mialam !!! Mam go juz rok i co chwila sie psuje !!! Swietnie ma 8.1 mpx i co z tego !!! Najpierw mialam problem z glosnikiem (bo nie slyszalam jak do mnie mowili)- naprawa bardzo kosztowna i po co ?!!! aby po jakims czasie znowu niesc go do naprawy ! bo problem z mikrofonem - nie slychac jak mowie !!! Jezeli chcecie rozmawiac tylko na zestawie glosnomowiacym to jest rewelacyjny telefon ! Zastanawiam sie ile teraz bedzie kosztowac naprawa mikrofonu ? Czy wogole warto go naprawiac czy poprosty do kosza !!! Jak mialabym wybierac czy go kupic- nawet jak za darmo by mi go dawali NIE i jeszcze raz NIE!!!!!!!!!
Cyc
Mam ten telefonik od od 6-mce i jestem z niego bardzo zadowolony, kamera jak i aparat to mistrzostwo! Wszystko działa wyśmienicie, bez żadnych zwiech! Telefon godny polecenia!!!
arczi
Mam tel. od 6 mich. i padł głośnik + taśma a telefon nie spadł i nic takiego i klawisze ciężko chodzą więc ja go nie polecam co prawda robi zaje... zdjęcia ale tylko to jest w nim dobre.
kierotne
Witam,
Zastanawiam sie nad kupnem tego telefonu ale jest jeden problem, chciałbym sie dowiedziec ile w nim trzyma bateria poniewaz bardzo duzo uzywam telefon, naprawde duzo rozmawiam i nie chce aby to wygladało tak ze co chwila bede go ładowałm dodam ze mam K800i z ktorej jestem zadowolony i ta starcza mi na gora 1,5 dnia...mam dylemat to czy c702
taran63
Mam ten telefon kilka miesięcy i nic się nie psuje, jest to mój kolejny SE i wszystko jest ok. Jeżeli potrzebujesz normalnego telefonu z dobrym aparatem i wi-fi to ten aparat jest dobrym wyborem
zbigniew
Dobrze,że mamy takie różne opinie i różne telefony nam sie podobają, bo co by to było jakbyśmy mieli wszysce ten sam gust i podobały by sie nam telefony tej samej firmy.
wujek
Fajne funkcje i wspaniala kamera, ale nestety telefon to straszna cegla. Osobiscie polecam serie W albo K.
gość
W sumie na tyle telefonów co posiadałam (i nokie, simensy nawet benq-simens) to jednak SE są najlepsze. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego modelu poza jedną: BRAK KAMERKI Z PRZODU TELEFONU co utrudnia videorozmowy, albo kogoś widzę albo ta osoba mnie. Ale i tak polecam.
1111111111
Ania ma racje ja cały czas miałem Sony Ericssony i byłem bardzo zadowolony , ale ten model jest wyjątkowo nieudany . Miałem nowy , który w ciągu 2 miesięcy był 4 razy naprawiany po czym szybko go sprzedałem. telefon zaczoł się psuć po 1 tygodniu. Teraz mam OMNIE i jestem bardzo zadowolony.