Sony Xperia P
Jako
Hmmm, ogólnie telefon MEGA! Tylko wszyscy piszą, że głośnik gra mocno, a u mnie w porównaniu z galaxy mini 2 żony gra, dużo, dużo słabiej :/ Jak jest piosenka z mocniejszym natężeniem dźwięku to słychać minimalne trzeszczenie. Porównywałem z Xperią kolegi i gra tak samo. Nie macie wrażenia, że głośnik gra cienko?
ZYGWO
lukii2000. Moja też robi do połowy czarne zdjęcia. Wczoraj zabrałem z serwisu i miało być dobrze, wieczorem koszmar wrócił. Serwis we Wrocławiu do bani nie czyta opisu usterki i nie ma tam z kim rozmawiać. teraz napiszę skargę do Sony. Poza tym telefon dobry. Opinia o serwisie Wrocławskim negatywna.
Zoltan226
@ smiley;)
Dyktafona i lataki nie ma musisz sobie pobrać apki w google play.
smiley;)
Mam ten telefon od pół miesiąca i jest po prostu świetny. Każdemu gorąco polecam :)
Zalety :
- bardzo głośny dźwięk ;)
- robi świetne zdj. , wideo także =)
- szybko działa i nigdy się nie zacina ;D
- jest dużo opcji i wgl. ;p
- bardzo leciutko się go dotyka :P
- wolno się rozładowuje
- wszyscy mi go zazdroszczą, wam pewnie też będą. :)
- jest podobno na 2 miejscu z najlepszych telefonów. :) (pierwszy jest samsung galaxy ace 3 )
- wszystko wyraaaaaźnie widać xD
Wady :
- jak się z kimś połącza to czasami nie słychać co 2 osoba mówi :(( ale po 3 sek. jest ok )
- może ci go ktoś ukraść bo jest b.db ! ;( Więc jak kupisz, to moooocno pilnuj.! :]
No i tyle ;) ... zdecydowanie wiecej zalet ;) A no i mam pyt. ! :) .....Jest bardzo dobry, ale nie mogę znaleźć dyktafonu i latarki, gdzie one są .? ;]
lukii2000
Mam telefon od pół miesiąca. Polecam, telefon bardzo fajny, Android 4.0.4, ogólnie - SUPER! Mam tylko pytanie: dlaczego moja Xperia robi do połowy czarne zdjęcia z lampą błyskową? Z góry dziękuję za odpowiedź;)
konrad rowicki
Więc tak:
opinia negatywna, telefon awaryjny, ciągle coś, dolny pasek zawibruje od święta. Przy odbieraniu połączeń czasem zawiechy.
Na plus - szybki, płynny.
Pablo
Do Zoltan226:
Model P nie ma karty SD :-). Jest natomiast coś na wzór partycji na dysku komputera, gdzie pamięć (ok 13GB dla użytkownika) jest podzielona umownie na wewnętrzną i zewnętrzną. Oczywiście wszystko co się da najlepiej przenosić na umowną pamięć zewnętrzną, czyli te ok 11GB - zostawiając jak najwięcej miejsca na tych umownych 2GB pamięci wewnętrznej.
Zoltan226
Mam pytanie lepiej trzymać aplikacje na karcie sd czy wbudowanej, żeby nie obciążał systemu??
Gegol
Witam. Jak sie nie myle, to xperia p posiada transmisje hspa+, bo sprawdzalem. Pozdrawiam
Abdul
Właśnie otrzymałem Xperie P z Orange i mam Android w wersji 4.0.4. Czyli w końcu sprzedają z aktualizacją :)