Sony Xperia P
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 171 do 180. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
58,5% 
icon down
 10,3% 
icon unknown opinion
 31,2% 
Opinia neutralna

Jako

Hmmm, ogólnie telefon MEGA! Tylko wszyscy piszą, że głośnik gra mocno, a u mnie w porównaniu z galaxy mini 2 żony gra, dużo, dużo słabiej :/ Jak jest piosenka z mocniejszym natężeniem dźwięku to słychać minimalne trzeszczenie. Porównywałem z Xperią kolegi i gra tak samo. Nie macie wrażenia, że głośnik gra cienko?


R E K L A M A
Opinia neutralna

ZYGWO

lukii2000. Moja też robi do połowy czarne zdjęcia. Wczoraj zabrałem z serwisu i miało być dobrze, wieczorem koszmar wrócił. Serwis we Wrocławiu do bani nie czyta opisu usterki i nie ma tam z kim rozmawiać. teraz napiszę skargę do Sony. Poza tym telefon dobry. Opinia o serwisie Wrocławskim negatywna.

Opinia neutralna

Zoltan226

@ smiley;)
Dyktafona i lataki nie ma musisz sobie pobrać apki w google play.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

smiley;)

Mam ten telefon od pół miesiąca i jest po prostu świetny. Każdemu gorąco polecam :)

Zalety :
- bardzo głośny dźwięk ;)
- robi świetne zdj. , wideo także =)
- szybko działa i nigdy się nie zacina ;D
- jest dużo opcji i wgl. ;p
- bardzo leciutko się go dotyka :P
- wolno się rozładowuje
- wszyscy mi go zazdroszczą, wam pewnie też będą. :)
- jest podobno na 2 miejscu z najlepszych telefonów. :) (pierwszy jest samsung galaxy ace 3 )
- wszystko wyraaaaaźnie widać xD

Wady :
- jak się z kimś połącza to czasami nie słychać co 2 osoba mówi :(( ale po 3 sek. jest ok )
- może ci go ktoś ukraść bo jest b.db ! ;( Więc jak kupisz, to moooocno pilnuj.! :]

No i tyle ;) ... zdecydowanie wiecej zalet ;) A no i mam pyt. ! :) .....Jest bardzo dobry, ale nie mogę znaleźć dyktafonu i latarki, gdzie one są .? ;]

Opinia pozytywna

lukii2000

Mam telefon od pół miesiąca. Polecam, telefon bardzo fajny, Android 4.0.4, ogólnie - SUPER! Mam tylko pytanie: dlaczego moja Xperia robi do połowy czarne zdjęcia z lampą błyskową? Z góry dziękuję za odpowiedź;)

Opinia negatywna

konrad rowicki

Więc tak:
opinia negatywna, telefon awaryjny, ciągle coś, dolny pasek zawibruje od święta. Przy odbieraniu połączeń czasem zawiechy.
Na plus - szybki, płynny.

Opinia neutralna

Pablo

Do Zoltan226:
Model P nie ma karty SD :-). Jest natomiast coś na wzór partycji na dysku komputera, gdzie pamięć (ok 13GB dla użytkownika) jest podzielona umownie na wewnętrzną i zewnętrzną. Oczywiście wszystko co się da najlepiej przenosić na umowną pamięć zewnętrzną, czyli te ok 11GB - zostawiając jak najwięcej miejsca na tych umownych 2GB pamięci wewnętrznej.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Zoltan226

Mam pytanie lepiej trzymać aplikacje na karcie sd czy wbudowanej, żeby nie obciążał systemu??

14 lat w mGSM 60 opinii
Opinia neutralna

Gegol

Witam. Jak sie nie myle, to xperia p posiada transmisje hspa+, bo sprawdzalem. Pozdrawiam

Opinia pozytywna

Abdul

Właśnie otrzymałem Xperie P z Orange i mam Android w wersji 4.0.4. Czyli w końcu sprzedają z aktualizacją :)

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 171 do 180. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies