Sony Xperia P
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 131 do 140. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
58,5% 
icon down
 10,3% 
icon unknown opinion
 31,2% 
Opinia negatywna

Jaga

Mam do was pytanie: Czy ktoś z was miał problemy ze słuchawką w tym telefonie? Kupiłam x-perię p (LT22i z androidem 4.0.4) 3 tyg. temu. Tel. testowałam zaledwie 1,5 dnia i oddałam do reklamacji ponieważ podczas każdej rozmowy oprócz rozmówcy słyszałam dziwny podźwięk (dziwne brzęczenie). Pogłos był bardzo denerwujący, a jego natężenie zwiększało się wraz z natężeniem głosu rozmówcy. Wczoraj odebrałam telefon z serwisu (po wymianie jakiejś części i wgraniu nowego oprogramowania). Pierwsza rozmowa po naprawie była w miarę ok., ale z każdą kolejną problem wraca. Czy to jest normalne? Tak ma być? Wcześniej miałam zawsze dużo prostsze telefony (wypróbowałam pewnie już ok. 10 innych modeli) i nigdy jeszcze nie trafiłam na jakikolwiek problem z głośnikiem. Wydaje mi się że rozmowa powinna być słyszalna komfortowo i czysto ?tym bardziej w tych nowocześniejszych modelach. Co robić dalej? Wracać z problemem do serwisu?
Problemy z baterią te co u innych ? Dosyć szybko się rozładowuje przy minimalnym nawet użyciu.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Kk

A ile posiadasz ten telefon? u mnie na początku był ten sam problem z baterią, po 3 tyg się wszystko zmieniło na lepsze i już tak szybko procenty nie uciekają :)

Opinia negatywna

gqx

To już przelało czarę goryczy!:/ bez dźwięku, wifi na biurku telefon nie używany naładowany do końca o 21.36 rozładował się o ... 8.00! Po prostu skandal!!!


R E K L A M A
14 lat w mGSM 60 opinii
Opinia neutralna

Gegol

Mozna dodawac zdjecia do kontaktow. Takie rzeczy to podstawa w takim telefonie jak budzik lub notatnik :) wiec dziwi mnie taka... amatorska opinia odnosnie mozliwosci telefonu ;) Bateria nie jest super, przyznaje... ale sa programy wspomagajace jej oszczednosc wiec proponuje poszukac dobrze w play sklepie ;)

Opinia pozytywna

jur56

Telefon jest ok, solidny świetny wyświetlacz. Daję pozytyw, lecz jak dla mnie największą wadą jest brak możliwości dodania zdjęcia do kontaktów i trochę słaba bateria.

Opinia pozytywna

Krzysztof

Telefon bardzo solidny,w tej cenie nie można chyba dostać nic lepszego :) wyświetlacz idealny i solidny system :) bateria wytrzymuje przy umiarkowanym korzystaniu dwa dni :) z początku był z nią problem ale z czasem się wyrobiła, [...]
Pytania proszę zadawać we właściwym do tego miejscu. (jf)

Opinia pozytywna

xperia p

Z telefonu ogólnie jestem zadowolony, lecz po wgraniu nowego softu są problemy z aparatem.{zdjęcia są niedoświetlone} Ale podobno po zainstalowaniu androida 4.1 te problemy znikną.


R E K L A M A
Opinia neutralna

adrian1968

No i niestety trafiło na mnie. Od początku telefon się zawieszał. Co ciekawe w domu, czy w biurze działał w miarę poprawnie. Wyjście na zewnątrz przy temperaturze ok. +3 st. C powodowało, że odbieranie rozmów, czy włączenie głównego menu graniczyło z cudem. Nie działał ekran dotykowy, natomiast działały klawisze boczne. Nie wiem czy tam jest jakiś czujnik temperatury, ale coś było nie tak. Po tygodniu przez salon Orange został odesłany do serwisu we Wrocku. Zobaczymy co będzie. Boję się, że tam go zresetują, przywrócą ustawienia fabryczne, ewentualnie skorzystają z wgrania oprogramowania i stwierdzą, że działa. Ja te czynności wszystkie już wykonywałem po 2x i cudu się nie spodziewam... Nie dam negatywnej jeszcze opinii. Jeszcze poczekam, bo jak działał, to był świetny.

Opinia neutralna

Agula

wybralam xperie p -kierujac sie opiniami które tu przeczytałam ... Mam go 8 dzień i jutro odyłam telefon bo do 10 dni mozna zwrócic.... Nie wiem czy mi trafił sie wadliwy ale opisze co i jak:
-traci zasięg -tzn ma 2-3 kreski a rozmówcy nie słychać badz rozmówca mnie nie słyszy, poza tym przerywa (inne tel dzialaly bez problemu w domu)
- zawiesza sie po zakonczonej rozmowie- przez 20 sekund widoczne jest polączenie zakonczone i trzeba czekac az sie ,,odwiesi"
-zdjęcia niedoświetlone,w pomieszczeniu robione sa słabej jakosci-jeden piasek...
na dworze -zdjecia cudne!!
Oddaje telefon -i nie wiem co wybrac innego????
nie oczekuje szału- chce dobra mozliwosc rozmowy (jak z samsungu czy noki) i ładne zdjecia...

Opinia pozytywna

KRBDY

Mam od kilku godzin. Wrażenia jak najlepsze. Wyświetlacz mizaga (dużo ładniejszy niż np Nokia Lumia 800). Obudowa aluminiowa sprawia solidne wrażenie. Rewelacyjny patent przy odblokowywaniu - przesuwasz palec w prawo włączasz normalnie, a w lewo włączasz od razu aparat fotograficzny. Natychmiastowy dostęp do miniatur zdjęć z ekranu głównego. Animowana tapeta z obracającą się Ziemią i Księżycem to już po prostu strzał prosto w mój gust :)

Wszystkich opinii: 330. Pokazuję od 131 do 140. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies