Sony Xperia J
ern-urb
Opinia pozytywna
Kupiłem Jotke tydzień temu więc mogę już dosyć szczegółowo opisać ten telefon wcześniej miałem Samsunga galaxy ace i powiem tak że Jotka jest o wiele lepsza od galaxy ace pod wieloma względami pierwszy pod możliwościami ustawień dotyczących poboru prądu i ten telefon wytzymuje pod dość dużym obciążeniem 3 dni a galaxy ace wytrzymywał max 1,5 dnia , po drugie bardzo dobry (ostry) wyświetlacz , po trzecie można go obsługiwać w rękawiczkach , galaxy ace nie można było obsługiwać w rękawiczkach bo dotyk nie reagował ale ogółem to ten telefon zrobił na mnie duże wrażenie bo te oba telefony są praktycznie w tej samej cenie ale Jotka zrobiła naprwade duży krok przeciwko tak dobrej firmie jaką jest Samsung. Uważam że tą opinią zachęce ludzi do zakupu tej marki telefonu jaką jest firma Sony. Pozdrawiam
.internetdsl.tpnet.pl | 22.02.2013, 13:02
Munir
Opinia negatywna
Witam nie polecam tego sprzetu , przywiozłęm do domu z salonu kupilem nówke. Wkładam karte i dupa ekran nie dziala nawet nie moge wpisac pinu karty, przełozylem karte do innego fona wyłączyłem pin i spowrotem do J. Hmmmmmmmmmm a tu nawet sie go odblokowac nie da , no to co spowrotem do salonu no i oczywiscie serwis , czekam tydzien i ani widu ani slychu , i taka to przygoda z moim pierwszym i chyba ostatnim telefonem Sony Xperia J w nawiasie!!!
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 22.02.2013, 11:02
sp2hmn
Opinia pozytywna
Generalnie telefon jest super. Też miałem problemy jak zacinanie, musiałem klikać po parę razy na ikonę. Wszystko minęło gdy zainstalowałem nowe oprogramowanie ze strony Sony. Wersja oprogramowania 11.0.A.7.5 Naprawdę warto.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 21.02.2013, 21:02
sp2hmn
Opinia pozytywna
Generalnie telefon jest super. Też miałem problemy jak zacinanie, musiałem klikać po parę razy na ikonę. Wszystko minęło gdy zainstalowałem nowe oprogramowanie ze strony Sony. Wersja oprogramowania 11.0.A.7.5 Naprawdę warto.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 21.02.2013, 21:02
kamil 81
Opinia pozytywna
Witam,mam pytanie czy w xperii j można ustawić jakoś grupy osób od których by się chciało odbierać telefon a od których nie.w nokiach można było tak ustawić,stworzyć profil który dzwonił z dzwiękiem tylko wtedy kiedy dane osoby znajdowały się w tym profilu,a reszta połączeń była bez dzwięku.mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi?
.tvteletronik.pl | 21.02.2013, 16:02
Kowalik
Opinia negatywna
Mam go od 3 miesiecy. Pierwszy miesiac w serwisie bo ekran się zacinał. Chodzi płynnie, ale ma jedna bardzo ważną wadę. Czasem nie można się z niego dodzwonić. Wybiera się numer i zero reakcji, cisza w słuchawce, nie nawiązuje połączenia. Trzeba go wtedy reseotować, albo poczekać żeby ktoś do nas zadzwonił wtedy go odblokuje. Czesto jest tak ze po odblokowaniu mozna wykonać tylko jedno połączenie. O serwisie zapomnijcie. Strata czasu i nerwów. Zona ma taki sam i ten sam problem.
Jesli ktoś nie będzie z niego dzwonił to nawet fajny. Ale jesli ktos uzywa telefonu do pracy to odradzam. Szkoda nerwów.
Jesli ktoś nie będzie z niego dzwonił to nawet fajny. Ale jesli ktos uzywa telefonu do pracy to odradzam. Szkoda nerwów.
.177.103.150 | 21.02.2013, 15:02
luk
Opinia neutralna
"Znawcy" piszą na forach że jotka to muł, stare podzespoły, ze się zacina menu na androidzie 4.0.4. To tego telefonu w rękach nie mieli... Na Jotce Max Payne przeszedłem i gra nawet na chwile nie zwolniła, żadnych lagów, 100% płynność przy bardzo wysokich ustawieniach graficznych i sam android działa płynnie. Zainstalowany czysty Rom, bez "śmieci" operatora. Hejterzy nawet telefony już mieszają z błotem.
.open-way.eu | 19.02.2013, 12:02
Seweryn
Opinia pozytywna
Ogólnie mówiąć telefon bardzo dobry, wyświetlacz duży doskonały pod internet, aparat jak na 5mpx średni, szybki czas reakcji dotyku, dzwięki w odtwarzaniu muzyki czyste, telefon godny polecenia ;)
p.s bateria trzyma około 5 dni bynajmniej u mnie.
p.s bateria trzyma około 5 dni bynajmniej u mnie.
.opera-mini.net | 18.02.2013, 22:02
tomas
Opinia pozytywna
Mam ten telefon półtora miesiąca i jestem bardzo zadowolony,w sumie to pierwszy mój smartfon,wcześniej nie byłem do nich przekonany,to taka bardziej zabawka niż telefon :)
.adsl.inetia.pl | 17.02.2013, 19:02
Użytkownik Xperii J
Opinia pozytywna
Mam ten telefon od listopada jest super ten telefon trzyma mi bateria w nim 7 dni. Gdy piszę sms, słucham muzyki to trzyma bateria od 3 do 4.5 dnia. Android super miałem wiele telefonów, ale ten przebił wszystkie trzeba trochę czasu. Nie żałuje, że kupiłem Sony Xperie J, jestem bardzo zadowolony.
.adsl.inetia.pl | 17.02.2013, 16:02