Sony Xperia 10 IV
Krisek
Opinia neutralna
To proszę bardzo wklejam link z rzetelnego testu tego modelu Xperia 10 IV, który potwierdza tezę że dany model jak i poprzedni nie posiadają AF. Autofocus-a.
[ciach link]
Co najwyżej zostaje jeszcze wysłanie oficjalnego zapytania do Sony, skoro w innych modelach marki Sony w specyfikacji aparatu występuje odnośnik "AF" a w tym nie, Pozdrawiam.
Czy zechcesz Użytkowniku przeczytać treść na stronie pomocy Sony, do której link umieściłem? Czy zechcesz zrozumieć, że gwarantem specyfikacji jest producent (do którego pomocy link umieściłem), a nie zewnętrzny, choćby nie wiem jak znany, serwis? Tak, producentowi zdarza się również mylić, bo pracują tam tylko ludzie, niemniej w tym katalogu rację ma (niemal) zawsze producent i jego dane. Raz jeszcze również mogę powtórzyć, że brak informacji nie oznacza potwierdzenia negatywnego. Jest po prostu brakiem informacji w specyfikacji. Nie ma AF w specyfikacji - jest w pomocy (do której link umieściłem). Zadasz zapytanie, spowodujesz że Sony poda FF albo brak AF - kudosy; z przyjemnością poprawię nasze dane. Do tego czasu, albo do czasu gdy nie złapię smartfona w ręce - nie ma szans. (jf)
[ciach link]
Co najwyżej zostaje jeszcze wysłanie oficjalnego zapytania do Sony, skoro w innych modelach marki Sony w specyfikacji aparatu występuje odnośnik "AF" a w tym nie, Pozdrawiam.
Czy zechcesz Użytkowniku przeczytać treść na stronie pomocy Sony, do której link umieściłem? Czy zechcesz zrozumieć, że gwarantem specyfikacji jest producent (do którego pomocy link umieściłem), a nie zewnętrzny, choćby nie wiem jak znany, serwis? Tak, producentowi zdarza się również mylić, bo pracują tam tylko ludzie, niemniej w tym katalogu rację ma (niemal) zawsze producent i jego dane. Raz jeszcze również mogę powtórzyć, że brak informacji nie oznacza potwierdzenia negatywnego. Jest po prostu brakiem informacji w specyfikacji. Nie ma AF w specyfikacji - jest w pomocy (do której link umieściłem). Zadasz zapytanie, spowodujesz że Sony poda FF albo brak AF - kudosy; z przyjemnością poprawię nasze dane. Do tego czasu, albo do czasu gdy nie złapię smartfona w ręce - nie ma szans. (jf)
.215.9.231 | 08.08.2022, 22:08
Krisek
Opinia neutralna
Niestety po sprawdzeniu na oficjalnej stronie Sony ten telefon nie ma "AF" Autofocus-a. A dodali tylko optyczną stabilizację obrazu, względem poprzednika.
Szanowny Użytkowniku, największe strupy pojawiające się na rynku mają dziś AF. Sony w ogóle nie podaje w tym wypadku informacji o ustawianiu ostrości w tym modelu. Ale to nie znaczy przecież, że główny aparat nie ma AF. Brak informacji w tym wypadku nie jest jednoznaczny z potwierdzeniem negatywnym. Nie ma tam również informacji o FF, nieprawdaż? Tutaj kliknij, Szanowny Użytkowniku: https://helpguide.sony.net/mobile/xperia-10m4/v1/pl/contents/TP0002935509.html?search=ostro%C5%9B%C4%87
Gdyby były problemy z otwarciem, można samodzielnie poszukać w pomocy Sony online na temat tego modelu hasła "ostrość" albo uwierzyć mi, że Sony pisze tam, cytuję: "Automatyczne ustawianie ostrości
Gdy używany jest główny aparat, stuknij obszar, na którym ma być ustawiona ostrość. Pojawi się (Ikona ustawiania ostrości) i aparat ustawi ostrość na obszarze, który został stuknięty.
Aby zmienić obszar ostrości, stuknij ekran. Stuknij przycisk migawki, aby zrobić zdjęcie."
Pozdrawiam. (jf)
Szanowny Użytkowniku, największe strupy pojawiające się na rynku mają dziś AF. Sony w ogóle nie podaje w tym wypadku informacji o ustawianiu ostrości w tym modelu. Ale to nie znaczy przecież, że główny aparat nie ma AF. Brak informacji w tym wypadku nie jest jednoznaczny z potwierdzeniem negatywnym. Nie ma tam również informacji o FF, nieprawdaż? Tutaj kliknij, Szanowny Użytkowniku: https://helpguide.sony.net/mobile/xperia-10m4/v1/pl/contents/TP0002935509.html?search=ostro%C5%9B%C4%87
Gdyby były problemy z otwarciem, można samodzielnie poszukać w pomocy Sony online na temat tego modelu hasła "ostrość" albo uwierzyć mi, że Sony pisze tam, cytuję: "Automatyczne ustawianie ostrości
Gdy używany jest główny aparat, stuknij obszar, na którym ma być ustawiona ostrość. Pojawi się (Ikona ustawiania ostrości) i aparat ustawi ostrość na obszarze, który został stuknięty.
Aby zmienić obszar ostrości, stuknij ekran. Stuknij przycisk migawki, aby zrobić zdjęcie."
Pozdrawiam. (jf)
.76.249.68 | 07.08.2022, 12:08