Samsung SGH-X490
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 14. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
21,4% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 78,6% 
Opinia neutralna

Anonim

Tryb cichy włącza się naciskając dłużej przycisk # Pozdrawiam


R E K L A M A
Opinia neutralna

barbie

Fajny fon, mój pierwszy, ale nie wytrzymały. Można było nawet przegryźdź wyświetlacz... Był fajny to prawda BYŁ. Teraz mam SE W810i i jest zaje***** !!!! Tego wspominam miło.

Opinia neutralna

Zajer

Sorry ale nie!!! Bez przesady ze jeszcze mam płacić za to żeby mi mms-y ustawiali w jakimś tanim serwisie
Powinna to zrobic firma albo sieć przeciez to ich błąd!!!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

muszka

telefonik bardzo zgrabny :-)
mam problem trochę innej natury, czy jest gdzieś może instrukcja w języku polskim????

Opinia pozytywna

Oliwia

spoko jest ten fonik:)mam go i jest calkiem fajny:)Co prawda nie ma aparatuale zdazylam sie przyzwyczaic:)a propo zestawu glosno mowiacego ma!!!Zadnych problemow ani razu mi sie nie popsul chociaz mam go juz 1.5 roku.....:):)

Opinia neutralna

elżbieta

ja mam głupie pytanie hehs jak właczyc tryb cichy dzis dostałam ten telefon i nie moge za bardzo dojsc jak właczyc :P

Opinia neutralna

MALUSZEK

MALUSZEK NIESTETY NIE MAM JUZ TEGO SAMSUNGA A CO ZA TYM IDZIE USTAWIEŃ. POZDR, MALUSZEK


R E K L A M A
Opinia pozytywna

SamaSW

Co do problemów z ustawienie MMS'ów i WAP'u, to niestety konieczne jest zmienienie oprogramowania.W moim mieście w serwisie koszt 50 NPL.

Opinia neutralna

maluszek

zapomniałam dodac, udało mi sie ustawic mms-y tylko w sieci Idea Orange. maluszek22

Opinia neutralna

maluszek

jezeli ktos nie wie jak ustawic mms-y to prosze o kontakt meilowy , przesle dokładne ustawienia,ktore udało mi sie [email protected]

Wszystkich opinii: 14. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies