Samsung SGH-X490
Anonim
Tryb cichy włącza się naciskając dłużej przycisk # Pozdrawiam
barbie
Fajny fon, mój pierwszy, ale nie wytrzymały. Można było nawet przegryźdź wyświetlacz... Był fajny to prawda BYŁ. Teraz mam SE W810i i jest zaje***** !!!! Tego wspominam miło.
Zajer
Sorry ale nie!!! Bez przesady ze jeszcze mam płacić za to żeby mi mms-y ustawiali w jakimś tanim serwisie
Powinna to zrobic firma albo sieć przeciez to ich błąd!!!
muszka
telefonik bardzo zgrabny :-)
mam problem trochę innej natury, czy jest gdzieś może instrukcja w języku polskim????
Oliwia
spoko jest ten fonik:)mam go i jest calkiem fajny:)Co prawda nie ma aparatuale zdazylam sie przyzwyczaic:)a propo zestawu glosno mowiacego ma!!!Zadnych problemow ani razu mi sie nie popsul chociaz mam go juz 1.5 roku.....:):)
elżbieta
ja mam głupie pytanie hehs jak właczyc tryb cichy dzis dostałam ten telefon i nie moge za bardzo dojsc jak właczyc :P
MALUSZEK
MALUSZEK NIESTETY NIE MAM JUZ TEGO SAMSUNGA A CO ZA TYM IDZIE USTAWIEŃ. POZDR, MALUSZEK
SamaSW
Co do problemów z ustawienie MMS'ów i WAP'u, to niestety konieczne jest zmienienie oprogramowania.W moim mieście w serwisie koszt 50 NPL.
maluszek
zapomniałam dodac, udało mi sie ustawic mms-y tylko w sieci Idea Orange. maluszek22
maluszek
jezeli ktos nie wie jak ustawic mms-y to prosze o kontakt meilowy , przesle dokładne ustawienia,ktore udało mi sie [email protected]