Wszystkich opinii: 97. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,5% 
icon down
 27,8% 
icon unknown opinion
 21,6% 
Opinia pozytywna

Tomasz

Najlepszy telefon, jaki miałem. Procesor, mimo swoich lat, nadal daje radę w niektórych bardziej wymagających grach. 4 GB RAM wystarczą do otwierania 2 aplikacji jednocześnie. Aparat w tym telefonie, co prawda tylko jeden, ale jeden z najlepszych, jaki użytkowałem. Zmienne tryby umożliwiają dostosowanie pod różne warunki, z czym mają problem niektóre obecne flagowce. Audio bardzo dobre, zarówno z głośników, jak i ze słuchawek. Ekran jest fenomenalny, bo jest to ekran 1440 p, który miał i do dziś ma imponującą gęstość pikseli 570 ppi, lepszą od nowych flagowców i od jakiegokolwiek iPhone'a. I jest to Super AMOLED, więc żadne TFT nie ma z nim szans. Telefon ma też wiele ciekawych funkcji np. skaner tęczówki lub pulsometr. Jakość połączeń bez zastrzeżeń.

Jedyne wady:
- krótki czas działania na baterii
- Android 10


R E K L A M A
mniej niż miesiąc 1 opinia
Opinia pozytywna

Adrian

Wybierałem Galaxy S-ki od S2 (dramat po pewnym czasie, wyłączał się i bateria pokazywała 0%, nawet na custom ROM-ie), S5 tak samo tragedia po dwóch latach (sam się restartował), S7 (spaliła się płyta i nie można było odzyskać danych). W końcu Samsung nauczył się robić telefon na lata i w końcu można dać pozytywną ocenę jakiemuś telefonowi, bo po trzech latach działa jak marzenie ? zdarzyła się jedna jedyna przycinka, przy której nie chciał mi się wybudzić ekran, ale sam się wyleczył. Wady, jak wszędzie, to bateria i brak IRDY. I popsuł mi się bez żadnego powodu górny głośnik, słychać na 5% tego, co było, jak był nowy. W nagrywaniu filmów w 4K niestety poległ ? zdarzyły mi się lagi w nagranych filmach.
Na plus na szczęście o wiele więcej:
- obecna dioda powiadomień,
- haptyczny przycisk Home (pozytywna funkcja po kastracji fizycznych przycisków),
- najlepszy UI, jaki kiedykolwiek widziałem w jakimkolwiek telefonie (mianowicie nawigacja po menu odbywa się szybkimi gestami z dołu ekranu, nie trzeba idiotycznie przytrzymywać całą wieczność lewego gestu, żeby przejść do aplikacji w tle, jak to ma miejsce w niestety wszystkich współczesnych telefonach),
- żadnych zawieszek, wyłączania się bez powodu, grzania bez powodu.
Jak dla mnie to telefon ostateczny, po nim zaczęła się era kastracji wszystkich flagowców z minijacków, wejść na kartę SD itp. Oby tylko bateria nie szczezła za szybko, bo nie widzę nic nowego, co by go zastąpiło.

6 miesięcy w mGSM 3 opinie
Opinia pozytywna

hexhexhex

Korzystam nadal, wielkość idealna, zastanawiam się czemu już nie projektują kompaktowych smartfonów. Jeśli teraz miałbym zmieniać, to chyba coś z ugryzionego jabłka, choć korzystam z iphone mini13 w pracy, ciężko mi się przyzwyczaić do tego systemu. W moim s9 plecki rozbite i baterię muszę już ładować dwa razy dziennie. Problem mam też delikatny z ładowaniem usb, ale złącze zamówione, plecki zamówione, bateria również, wymienię sobie i dalej będę korzystać z tej słuchawki ;) Szykuje się do wgrania custom romu, teraz mam stockowego androida 10, całość na rok 2025 działa bardzo dobrze wg mnie, nie gram w gry, coś tam obejrzę na yt czasem, trochę przeglądarki, socialów, standardowych aplikacji typu bankowe, sklepowe itp. Mapy nawigacja również działają bardzo dobrze. No i wiadomo aparat zdjęcia dla mnie wystarczającej jakości, filmy tym bardziej 4k w 60k, czego chcieć więcej :) póki nie padnie, będę go używać.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Kocurex

Mamy rok 2024, telefon używam od roku i mam do porównania obok S9+ oraz S7, z którego się przesiadłem.
Podstawową wadą dla mnie był brak przycisku pod ekranem bo uwielbiałem w ten sposób odbierać rozmowy.
Kwestia przyzwyczajenia. Teraz o możliwościach i baterii. Telefon kupiony używany, w dość dobrym stanie (niewielkie ryski), ale bateria po zmierzeniu miała tylko 1200 mAh (fabrycznie 3000). Kupiłem [...] najlepszą jaką się dało według komentarzy kupujących, po zamontowaniu okazało się, że ma 2200 mAh, dobre i to.
I teraz rzecz najważniejsza - telefon ma wgranego Androida 13 z nakładką [...] i to powoduje, że wymiata wszystko.
Dzięki kontroli CPU mam ograniczoną częstotliwość dużych i małych rdzeni, mam powłączane różne tryby oszczędzania podczas uśpienia a architektura sprzętowa telefonu jest tak dobra, że nie ma kompletnie żadnych odczuwalnych przycinek. Na samym czuwaniu + kilka rozmów dziennie bateria potrafi wytrzymać 28 godz. A przypominam, że miała 2200 zamiast 3000 fabrycznej! Przy graniu w wymagające gry bateria leci szybciej, ale jest to do przeżycia, np. gram w dość wymagająca grę Guild of Heroes (na takim S6 to już ledwo zipie) i po 2h grania mam 60% baterii, jest więc ok! Ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe, kolorowa dioda powiadomień, przycisk 3D z przodu ekranu, błyskawiczny czytnik linii papilarnych, możliwość używania tegoż czytnika do wysuwania powiadomień, czujnik pukania w tył obudowy, rewelacyjny GPS, ekran jak żyleta, zdjęcia dobre (z moim Sony HX60 nie ma żadnych szans, ale to nawet najnowsze iphony). Bardzo dobry dźwięk z obu głośników. Używam sztywnego etui znakomitej jakości MSVII, lekko porowaty, telefon wygląda w nim jak z najwyższej półki nie tracąc nic ze smukłości, bo należy zauważyć, że jest niezwykle zgrabny, taki S9+ to przy nim ciężka krowa. Pamiętajcie, że opisując telefony opisujecie też aktualnie zawarte w nim oprogramowanie, a nie tylko sam sprzęt - tutaj S9 pracuje ze zmodyfikowanym Androidem 13 a ten wyciska z niego wszystko co najlepsze, czego w połowie nie ma nawet w S9+ z oryginalnym systemem Samsunga. Generalnie jeśli ktoś decyduje się na starszy model flagowy w dobrym stanie wizualnym i sprzętowym to powinien brać pod uwagę instalację alternatywnego ROMu bo tylko w ten sposób można z przyjemnością używać tańszego ale nadal wybitnego urządzenia.

Opinia negatywna

alex

Totalnie źle jak na 2024. Aparat pozostawia wiele do życzenia tak samo jak i bateria. telefon okropnie się zacina i bardzo szybko przegrzewa. jest wąski i niewygodny w pisaniu...

Opinia pozytywna

Pan

Telefon nawet w 2023 roku daje rade. Nie zacina się a aparat robi super zdjęcia. Gorzej jest z baterią, bo ona trzyma max 4 godziny intensywnego użytkowania. Ogólnie polecam ten telefon.

Opinia neutralna

Andrzej

Galaxy s9+. Mam go od pięciu lat. Cudo!. Nigdy się nie zawiesił, wszystko działa. Jakość światowa. ALE NIESTETY choć go kocham przypnę 2 łatki:
A. Akumulator słabiutki, przy intensywnej eksploatacji wymaga niemal ciągłego ładowania. Ale szybka ładowarka likwiduje częściowo ten mankament.
B. Samsung jako wielka Firma, mój s9+ osierocił bo pozbawił mnie do niego aktualizacji. Bez aktualizacji też działa, ale mam do Samsunga o to żal.
Podsumowanie mojej opinii, S9+ należy do najlepszych telefonów. Dla mnie prócz mankamentu A. nie ma wad!.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Brat

Bateria wytrzymuje mi jeszcze śmiało jeden pełny dzień, nie ma żadnych zacięć. Aparat jest o niebo lepszy niż z Huawei P30, jak również o kręcone filmy wypadają lepiej, pod względem kolorystyki i sczegółowosci. Jak na telefon który już parę ładnych lat to śmiało mogę powiedzieć że wypada o wiele lepiej od tych które teraz wychodzą. Serdecznie polecam

Opinia pozytywna

Romano

i mogę go polecić każdemu wymagającemu użytkownikowi. djecia z tego modelu i filmy wychodzą fantastyczne, nawet po zmroku. Kolory bardzo żywe, po 3 latach bateria nadal mi starcza na cały jeden dzień. Nie ma żadnych lag, chodzi płynnie mimo swej pamięci 4/64 nigdy mi nie brakuje. Szczerze to nie mam zamiaru go wymieniać. Posiadałem Huawei P30 i aparat z Huawei może się skryć w porównaniu do S9. Mimo że telefon ma już parę lat, to przebija nie jednego z lat teraźniejszych. Głośność maksymalna z głośnika idealna, i te brzmiące basy których nie posiada każdy telefon. Jest wyśmienity!

Opinia pozytywna

Romano

Ja jestem w posiadaniu od trzech lat i mogę go polecić każdemu wymagającemu użytkownikowi. djecia z tego modelu i filmy wychodzą fantastyczne, nawet po zmroku. Kolory bardzo żywe, po 3 latach bateria nadal mi starcza na cały jeden dzień. Nie ma żadnych lag, chodzi płynnie mimo swej pamięci 4/64 nigdy mi nie brakuje. Szczerze to nie mam zamiaru go wymieniać. Posiadałem Huawei P30 i aparat z Huawei może się skryć w porównaniu do S9. Mimo że telefon ma już parę lat, to przebija nie jednego z lat teraźniejszych.

Wszystkich opinii: 97. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies