Samsung Galaxy S8 Active
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 8. Pokazuję od 1 do 8. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
37,5% 
icon down
 50,0% 
icon unknown opinion
 12,5% 
Opinia pozytywna

Krisu

Mam go juz prawie 5 lat, nie tylko zdazylo mi sie upuścić telefon wiele razy ale nawet celowo rzucam nim o podloge, zeby pokazac kolegom jakiego czołga mam. Poza kilkoma ryskami na obudowie, zadnych uszkodzen. Myslalem, zeby wymienic na cos nowszego bo niestety android jest tu do 7.0 tylko i niektore aplikacje nie dzialaja, ale jak przegladam rynek to naprawde nie ma konkurencji. Jedynie Nokia XR20 moglaby sprobowac go zastapic, chociaz pomimo ze duzo nowsza, parametry ma slabsze. Jedyną prawdziwą wadą telefonu jak dla mnie jest wypalanie sie wyswietlacza co po kilku latach jest calkiem widoczne. Ale i tak na chwile obecna(koniec 2022) gdybym musial kupic kolejny to pewnie rozgladalbym sie za jakims refurbished S8 Active.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Artur

Jest wiosna 2022 czyli mam ten telefon 4 rok. Kilka dni temu kupiłem nowy S20 FE 5G. Nowy S20 przy S8 Active to zabawka, którą strach wziąć w ręce, a nie daj by upadł, tam jest jakieś pradawne Gorilla G3 gdzie w Activie mam standard Mil810, dziesiątki razy w warsztacie leciał na beton do kanału albo oleju i co, podnoszę i rozmawiam dalej. W tym nowym chyba z miotłą bym szedł go pozamiatać do kosza. Activ był robiony na rynek USA (oczywiście wersja oryginalna nie Chińska ma Polski język też), ale chodzi o to, że ma o wiele lepsze parametry, niż niby pochodna wersja zwykłego S8, w tym jest dużo lepszy procesor (nie grzeje się) i inny aparat, nowy Sony a w zwykłym S8 starszy produkcji Samsunga. Bateria 4000 zamiast 3000 Nie wymaga żadnego pokrowca. Te telefony dostawali w USA np. strażacy. Po kilku porównaniach oddałem nowy S20 FE 5G i S8 Active zostaje na kolejną kadencję

Opinia pozytywna

colln

Używam od pół roku. Warto było ściągnąć z USA i nawet zapłacić cło. Telefon niemal idealny.


R E K L A M A
Opinia negatywna

mintor

No i jakoś można wrzucić baterię 4000 mAh do flagowca. Ciekawe czemu tak rzadko się to zdarza.

Opinia neutralna

Nick

Szkoda że tylko at&t :( bo telefon ładny

Opinia negatywna

Emmet

Wygląda jak plagiat z LG G6.

Opinia negatywna

Zawiedziony

Niestety jak zwykle niedostepny w Polsce a i nawet w Europie :(


R E K L A M A
9 lat w mGSM 24 opinie
Opinia negatywna

Agresor

Podoba mnie się, ale pewnie znowu tylko AT&T. :(

Wszystkich opinii: 8. Pokazuję od 1 do 8. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies